Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Rezovac - Podravac (S)         0 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović N.- Penava E.- Resler T., delegat: Služek
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Babec (17,63,71,84),Kucljak (22,66).

Sloga (Z) - Crnac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.- Vidović Volenik B.- Ličinić Saša, delegat: Radočaj
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Duspara M. (11). Gosti :/.

Gradina - Podgorje         2 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Majstorović L.- Maslać M.- Lješčak Matija, delegat: Babić
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Blažićević (21 sa 11m), Zagorac (76). Gosti : Horvat (31,66),Grizelj (42,51).

Borova - Mikleuš         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac G.- Duvnjak D.- Lješčak Mario, delegat: Lozar
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Gegić (24),Hodak (56). Gosti : Kokoška (67),Škrlin (90).

Mladost (Čač) - Bratstvo         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ M.- Loparac M.- Kokorić D., delegat: Stošić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Periša (49). Gosti : Vinak (22).

Dinamo (Č) - Voćin         2 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: ličinić Sin.- Selenić H.- Grgurić M., delegat: Borbaš
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Jaklić (68),Dorinka (73). Gosti : Perić (49),Čović Josip (85).

Mladost (Mi) - Slavonija         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Ferić M.- Kovač S., delegat: Trupina
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : Lijić (81). Gosti :/. Sve ostale utakmice 18. kola registriraju se postignutim rezultatom sukladno članku 33. Propozicija natjecanja 1.ŽNL VPŽ.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 18161156-11 49
2. Voćin VoćinVoćin 18124237-19 40
3. Mikleuš MikleušMikleuš 18105339-21 35
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 18101746-27 31
5. Borova BorovaBorova 1892747-43 29
6. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1884653-45 28
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1884635-28 28
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1866626-30 24
9. Podgorje PodgorjePodgorje 18701135-50 21
10. Rezovac RezovacRezovac 1855826-27 20
11. Crnac CrnacCrnac 18521132-43 17
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 18521120-44 17
13. Slavonija SladojevciSlavonija 18441023-35 16
14. Gradina GradinaGradina 18021622-74 2

Sljedeće kolo

Mladost (Mi) - Rezovac, Miljevci, 17.4.2022. u 17:00
Slavonija - Dinamo (Č), Sladojevci, 17.4.2022. u 17:00
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 17.4.2022. u 17:00
Bratstvo - Borova, Gornje Bazje, 16.4.2022. u 17:00
Mikleuš - Gradina, Mikleuš, 17.4.2022. u 17:00
Podgorje - Sloga (Z), Podgorje, 17.4.2022. u 17:00
Crnac - Podravac (S), Crnac, 17.4.2022. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.