Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 19. kola

Lukač 05 - Dinamo (Č)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina,Šantić,Ferić, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(66),gosti:Bojan Kujavić(41).

Voćin - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Valent,Gašparić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(2 sa 11m),gosti:/.

Mladost (Čač) - Suhopolje         3 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(60 i 81)i Marin Milovac(65),gosti:Antonio Babec(43 i 51)i Marko Sertić(49).

Mladost 1930 (Čađ) - Zrinski (NB)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić,Kokorić,Mesarić, delegat: Jelić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Tomislav Kovač(51)i Antonio Martinčević(83),gosti:Dario Petrović(2)i Dejan Bičanić(62).

Mikleuš - Bratstvo         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Stojnović,Sabljak, delegat: Babić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Jurica Šantić(50),gosti:Nikola Kristić(80).

Gradina - Slavonija         3 : 5 ( 3 : 3 )
Suci: Brdarić M.,Kovač D.,Majstorović I., delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Peić(14),Nikola Pecolaj(21)i Ivan Rajnović(45),gosti:Patrik Fotez(31 i 53),Božo Rivić(36),Antonio Radonjić(44)i Igor Dunković(71).

Rezovac - Podravac (S)         4 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Kečkiš,Duvnjak,Kovač S., delegat: Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Vlatko Lach(14),Vanja Dežmarić(23),Siniša Subota(33)i Željko Medić(75), gosti:Antonijo Kušen(18)i Antun Dunković(20).

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 19153158-10 48
2. Rezovac RezovacRezovac 19105440-19 35
3. Mikleuš MikleušMikleuš 19112651-31 35
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1994652-39 31
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1994645-36 31
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1984743-41 28
7. Voćin VoćinVoćin 1984725-25 28
8. Lukač 05 LukačLukač 05 1984729-37 28
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1976634-32 27
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1948734-42 20
11. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 19541039-47 19
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 19531124-42 18
13. Gradina GradinaGradina 19331335-70 12
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 19321433-71 11

Sljedeće kolo

Bratstvo - Lukač 05, Gornje Bazje, 1.5.2018. u 17,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Rezovac, Okrugljača, 1.5.2018. u 17,oo
Podravac (S) - Gradina, Sopje, 1.5.2018. u 17,oo
Slavonija - Mikleuš, Sladojevci, 1.5.2018. u 17,oo
Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ), Četekovac, 1.5.2018. u 17,oo
Zrinski (NB) - Mladost (Čač), Nova Bukovica, 1.5.2018. u 17,oo
Suhopolje - Voćin, Suhopolje, 1.5.2018. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.