Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Hudi,Grujić, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Fučkar(23 i 88),Karlo Petrinić (52 i 90) i Martin Mihoković(61),gosti:Marko Mudri (50 sa 11m).

Suhopolje - Gradina         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Kečkiš,Majstorović L., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 180. Strijelci:domaći:Nikola Menegati(20 sa 11m),Zdenko Lončarek(61)i Dominik Šantavec(65),gosti:Goran Duvnjak(76).

Mladost (Čač) - Lukač 05         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Valent,Szebenji, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Stipe Čavić(68),gosti:/.

Voćin - Mikleuš         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Nađ,Selenić,Martinović, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Hrvoje Čović(81),gosti:Silvio Matota(3),Danijel Podmanicki(17),Hrvoje Ibričić(20) i Jurica Šantić(64).

Zrinski (NB) - Rezovac         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Brdarić M.,Šantić,Majstorović D., delegat: Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Dario Kovačević(9),Ivan Krznarić(40),Nino Harambašić(47),Toni Topić(77) i Tomislav Vrbančić).

Dinamo (Č) - Podravac (S)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Kovač D.,Orač, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Tunić(38)i Darko Kokoška(64 sa 11m),gosti:Mateo Jerešić(30 i 85).

Bratstvo - Slavonija         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Herent,Brkić, delegat: Ž.Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(13 i 48 sa 11m)i Nikola Kristić(76),gosti:Igor Dunković(20 sa 11m).LISTA STRIJELACA:3 gola: Mario Pšihistal (Bratstvo),Nikola Kristić(Bratstvo),Mateo Jerešić (Podravac),Karlo Petrinić(Graničar),Matija Vencl (Slavonija),Darko Kokoška(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22007-2 6
2. Mikleuš MikleušMikleuš 22006-2 6
3. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 22005-1 6
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21106-2 4
5. Rezovac RezovacRezovac 21015-2 3
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 21016-5 3
7. Lukač 05 LukačLukač 05 21012-1 3
8. Slavonija SladojevciSlavonija 21015-5 3
9. Gradina GradinaGradina 21013-3 3
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21012-2 3
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 20114-6 1
12. Voćin VoćinVoćin 20021-6 0
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20021-7 0
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 20020-9 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Voćin, Lukač, 2.9.2017. u 17,oo
Slavonija - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Sladojevci, 3.9.2017. u 17,oo
Podravac (S) - Bratstvo, Sopje, 3.9.2017. u 17,oo
Rezovac - Dinamo (Č), Rezovac, 3.9.2017. u 17,oo
Gradina - Zrinski (NB), Gradina, 3.9.2017. u 17,oo
Mikleuš - Suhopolje, Mikleuš, 3.9.2017. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač), Čađavica, 3.9.2017. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.