Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Lukač 05 - Sloga (Z)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Gašparić,Melinčević, delegat: Budiša
Gledatelja oko 140. Strijelci:domaći:Mateo Rajnović(52),gosti:/.

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Ferić,Majstorović I., delegat: Kuzman
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:/,gosti:Aleksandar Matijašević(87).

Mladost 1930 (Čađ) - Graničar Bušetina         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar,Selenić,Penava E., delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Martinčević(54),gosti: Janko Brlas(23,33,58 sa 11m i 62).

Voćin - Mikleuš         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Valent,Orač, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Slobodan Simonović(23)i Emanuel Jaković(60),gosti:Josip Jančić(80).

Slavonija - Podravac (S)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Brkić,Duvnjak, delegat: Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Sanjin Gumbarević(19),gosti: Mihael Tomašević(16)i Renato Karačić(54).

Mladost (Čač) - Suhopolje         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Ličinić Saša, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Toni Ramić(67)i Vlado Maršić(84), gosti:Ivan Ibriks(19).

Dinamo (Č) - Bratstvo         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Grujić,Vidović-Volenik, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(65 sa 11m),gosti: Nikola Kristić(5)i Zvonimir Juhas(39).

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 22006-2 6
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 22006-2 6
3. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22006-2 6
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22004-2 6
5. Lukač 05 LukačLukač 05 22003-1 6
6. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 21015-2 3
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21013-3 3
8. Voćin VoćinVoćin 21013-5 3
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21012-4 3
10. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 20021-3 0
11. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20021-3 0
12. Mikleuš MikleušMikleuš 20021-3 0
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 20023-7 0
14. Slavonija SladojevciSlavonija 20021-6 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Dinamo (Č), Suhopolje, 1.9.2018. u 17,oo
Rezovac - Lukač 05, Rezovac, 2.9.2018. u 17,oo
Bratstvo - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Gornje Bazje, 2.9.2018. u 17,oo
Podravac (S) - Mladost (Čač), Nova Šarovka, 2.9.2018. u 17,oo
Mikleuš - Slavonija, Mikleuš, 2.9.2018. u 17,oo
Graničar Bušetina - Voćin, Bušetina, 2.9.2018. u 17,oo
Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ), Zdenci, 2.9.2018. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.