Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Lukač 05 - Zrinski (NB)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko,Herent,Šamu, delegat: Kristijan Strusa
Gledarelja oko 100. Strijelci:domaći:Željko Medić(35),gosti:/.

Crnac - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Pigler,Hrženjak, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Toni Vukalović(2)i Antonio Borovec(61),gosti:/.

Podravac (S) - Munja         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Gašparić,Vencl, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Luka Jozing(1 i 47),gosti:/.

Mikleuš - Rezovac         6 : 3 ( 4 : 1 )
Suci: Fabijanac,Babić,Ličinić Saša, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Matej Potočki(39 i 65),Valentino Ivanković(10 autogol),Jurica Šantić(24),Miroslav Rukavina(28)i Filip Mrva(61),gosti:Stipo Djak(83 i 87)i Alen Đureš(2).

Dinamo (Č) - Voćin         2 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Lončar,Szebenji,Stojnović, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivo Dujmić(18)i Marijo Košorog(84 sa 11m),gosti:Pavao Vicić(12 i 48)i Emanuel Jaković (16 i 32 sa 11m).

Mladost (Čač) - Suhopolje         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Stojković,Minauf D., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Dario Periša(60),gosti:/.

Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Loparac,Grujić,Brkić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(6),Ivan Topić(42)i Jozo Iličić(44),gosti:Robert Šomođi(15). LISTA STRIJELACA: 3 gola:Matej Potočki(Mikleuš), Mario Pšihistal(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 22009-3 6
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22006-2 6
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22003-1 6
4. Lukač 05 LukačLukač 05 21103-2 4
5. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 21014-1 3
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21013-2 3
7. Crnac CrnacCrnac 21013-3 3
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 21012-2 3
9. Voćin VoćinVoćin 21014-5 3
10. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 21012-3 3
11. Rezovac RezovacRezovac 20115-8 1
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20022-5 0
13. Munja Veliki RastovacMunja 20021-4 0
14. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 20022-8 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Bratstvo, Suhopolje, 3.9.2016. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Crnac, Čađavica, 4.9.2016. u 17,oo
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 4.9.2016. u 17,oo
Rezovac - Dinamo (Č), Rezovac, 4.9.2016. u 17,oo
Zrinski (NB) - Mikleuš, Nova Bukovica, 4.9.2016. u 17,oo
Munja - Lukač 05, Veliki Rastovac, 4.9.2016. u 17,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Podravac (S), Okrugljača, 4.9.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.