Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 21. kola

Slavonija - Lukač 05         5 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš,Kovač S.,Majstorović I., delegat: Strusa
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći :Fotez (8,40),Rivić(11),I. Dunković (84 sa 11m), Mihael Novaković(90). Gosti :Černeli (54),Rajnović (62).

Sloga (Z) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         5 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Božić,Stojnović,Sertić, delegat: Grabovac
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :Vrattković (50), Dedaj (59,65),M. Duspara (75),Nikolić 81). Gosti : Fučkar :(80).

Podravac (S) - Suhopolje         2 : 5 ( 2 : 3 )
Suci: Fabijanac,Selenić,Penava E., delegat: I. Blažević
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Beneš (2),Karačić (17 sa 11m). Gosti :Babec (6,42),Menegati (22),Buzuk (84),Ibriks (88).

Voćin - Mladost (Čač)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac G.,Ličinić Saša,Valent, delegat: Stošić
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Gusić 46). Gosti :Buneta (24,75),Ugarković (33).

Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan,Lješčak Mario,Orač, delegat: Babić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Šomođi (12),Martinčević (74). Gosti : Dorinka(90).

Graničar Bušetina - Rezovac         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Stipanić
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :J. Brlas (33,37 sa 11m, 85),Meseš 61). Gosti :Bazijanac (24),Dežmarić (49).

Mikleuš - Bratstvo         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Babić,Gašparić, delegat: Miklošević
Gledatelja 40. Strijelci :Domaći :Jančić (22,72). Gosti: Bajivić (26),Milinović (48) .*** LISTA STRIJELACA***22 gola Brlas Janko (2 KU) (Bušetina 1947) Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 20 Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 19 Babec Antonio (Suhopolje) 18 Dedaj Alen (Sloga) 17 Lončarek Zdenko (Suhopolje) 14 Dežmarić Vanja (3 KU) (Rezovac) Ivačić Josip (Suhopolje) Jančić Josip (Mikleuš) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 13 Dunković Igor (6 KU) (Slavonija) 12 Kristić Nikola (1 KU) (Bratstvo) Matić Marko (1 KU) (Podravac) 11 Juhas Zvonimir (6 KU) (Bratstvo) Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) 10 Nemeth Marko (Mladost (Čač)) 9 Petrinić Karlo (Graničar) Šoštar Josip (HNK Lukač-05) 8 Bušetinčan Darko (Bušetina 1947) Ivčić Ivan (3 KU) (Mikleuš) Kristić Emanuel (Dinamo) Sertić Marko (Suhopolje) Vratković Antonio (2 KU) (Sloga)

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 211902100-19 57
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21160559-32 48
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21124556-30 40
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21105650-35 35
5. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 21104756-46 34
6. Voćin VoćinVoćin 2193938-39 30
7. Lukač 05 LukačLukač 05 2184931-41 28
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21911135-49 28
9. Mikleuš MikleušMikleuš 2175937-42 26
10. Rezovac RezovacRezovac 21741040-45 25
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2166945-52 24
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21551146-63 20
13. Slavonija SladojevciSlavonija 21531328-58 18
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 21121818-88 5

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Podravac (S), Lukač, 11.5.2019. u 17:00
Suhopolje - Mikleuš, Suhopolje, 11.5.2019. u 17:00
Bratstvo - Graničar Bušetina, Gornje Bazje, 12.5.2019. u 17:00
Rezovac - Sloga (Z), Rezovac, 12.5.2019. u 17:00
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost 1930 (Čađ), Okrugljača, 11.5.2019. u 17:00
Dinamo (Č) - Voćin, Četekovac, 12.5.2019. u 17:00
Mladost (Čač) - Slavonija, Čačinci, 12.5.2019. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.