Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 21. kola

Lukač 05 - Dinamo (Č)         6 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Vukman,Majstorović I., delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Domagoj Pakšec(53 i 76),Lovro Štefanec(47),Stjepan Rajnović(70),Siniša Subota(81) i Kristijan Blažeković(88),gosti:Marijo Košorog(9).

Zrinski (NB) - Suhopolje         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Culej,Pigler,Hrženjak, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Pejić(40),gosti:Nikola Plavšić(15),Marko Čolić(26),Luka Čubelić(42)i Antonio Babec(70).

Mikleuš - Crnac         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Minauf D.,Brdarić M., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(8 i 72)i Darko Kokoška(69),gosti:Matija Bošnjak(1).

Podravac (S) - Mladost (Čač)         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vecko,Ličinić Saša,Grujić, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Karlo Bičkei(4,53 sa 11m i 83 sa 11m),gosti:Stipe Čavić(12 i 77)i Darijo Periša(25).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Bratstvo         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Moslavac L.,Herent, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(42 i 59),gosti:/.

Munja - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Grujić,Orač, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijan Velić(37 i 80 sa 11m), gosti:Marko Mudri(24)i Danko Šimunić(67).

Rezovac - Voćin         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Brkić,Majstorović D., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(82 sa 11m),gosti: Boris Bihar(25)i Goran Kizivat(50). LISTA STRIJELACA:25golova:ANTONIO BABEC(Suhopolje) 24 gola:Karlo Petrinić(Graničar),17 golova: Ivan Vuković(Munja),15 golova:Zdenko Lončarek (Suhopolje),Darko Kokoška(Mikleuš)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 21181277-12 55
2. Mikleuš MikleušMikleuš 21181259-19 55
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21124548-26 40
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 21102944-43 32
5. Voćin VoćinVoćin 2193939-49 30
6. Rezovac RezovacRezovac 2177739-34 28
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21741031-51 25
8. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2166936-48 24
9. Lukač 05 LukačLukač 05 2166941-54 24
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21731141-58 24
11. Munja Veliki RastovacMunja 21651039-45 23
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 21641128-42 22
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21541240-48 19
14. Crnac CrnacCrnac 21421525-58 14

Sljedeće kolo

Suhopolje - Munja, Suhopolje, 6.5.2017. u 17,oo
Mladost (Čač) - Lukač 05, Čačinci, 7.5.2017. u 17,oo
Crnac - Rezovac, Crnac, 7.5.2017. u 17,oo
Voćin - Zrinski (NB), Voćin, 7.5.2017. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Čađavica, 7.5.2017. u 17,oo
Bratstvo - Podravac (S), Gornje Bazje, 7.5.2017. u 17,oo
Dinamo (Č) - Mikleuš, Četekovac, 7.5.2017. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.