Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 22. kola

Suhopolje - Munja         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Grujić,Majstorović I., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Barić(53 - autogol),Antonio Babec(57)i Nikola Plavšić(59),gosti:Goran Vicić(41).

Mladost (Čač) - Lukač 05         2 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Szebenji,Pigler, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Jurica Kraljik(14)i Stjepan Makovec (66),gosti:Lovro Štefanec(61 sa 11m i 71)i Siniša Subota(85).

Crnac - Rezovac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić,Babić,Hrženjak, delegat: M.Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matija Bošnjak(22)i Filip Bošnjak (88),gosti:/.

Voćin - Zrinski (NB)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Šantić,Kečkiš, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(18)i Slađan Marković(75),gosti:Tomislav Lukić(45),Stjepan Novoselac(48)i Mateo Jerešić(55).

Mladost 1930 (Čađ) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         6 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(5 i 67),Robert Šomođi(25 i 75),Alen Fučkar(35 autogol)i Martin Piskač(43),gosti:Karlo Petrinić(24).

Bratstvo - Podravac (S)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Herent,Orač, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Filip Škudar(76),gosti:Josip Zajček(10).

Dinamo (Č) - Mikleuš         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Selenić,Gašparić,Ivačić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Hrvoje Ibričić(5 sa 11m), Jurica Šantić(39)i Darko Kokoška(75). LISTA STRIJELACA:26golova:ANTONIO BABEC(Suhopolje) 25 golova:Karlo Petrinić(Graničar),17 golova: Ivan Vuković(Munja),16 golova:Darko Kokoška(Mikleuš), 15 Golova:Zdenko Lončarek(Suhopolje)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 22191280-13 58
2. Mikleuš MikleušMikleuš 22191262-19 58
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22124650-29 40
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 221021045-49 32
5. Voćin VoćinVoćin 22931041-52 30
6. Rezovac RezovacRezovac 2277839-36 28
7. Lukač 05 LukačLukač 05 2276944-56 27
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22751032-52 26
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 22741131-44 25
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22741142-59 25
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 22661036-51 24
12. Munja Veliki RastovacMunja 22651140-48 23
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 22641246-49 22
14. Crnac CrnacCrnac 22521527-58 17

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Bratstvo, Lukač, 13.5.2017. u 17,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Suhopolje, Okrugljača, 14.5.2017. u 17,oo
Dinamo (Č) - Crnac, Četekovac, 14.5.2017. u 17,oo
Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 14.5.2017. u 17,oo
Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ), Sopje, 14.5.2017. u 15,oo
Munja - Voćin, Crnac, 14.5.2017. u 17,oo
Zrinski (NB) - Rezovac, Nova Bukovica, 14.5.2017. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.