Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Voćin - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan M.- Selenić H.- Kovač S., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Perić Franjo (19,77). Gosti : Jusup (83).

Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ)         9 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Loparac M.- Rakitničan D., delegat: Minauf
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Tunić (15),Dorinka (21,43),Dunković A (31,47,54),Jaklić (40,61,64). Gosti :/.

Slavonija - Borova         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kristić N.- Ličinić Saša- Jozić M., delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Dunković I. (18 sa 11m, 62 sa 11m), Jerešić (78,81). Gosti :/.

Bratstvo - Sloga (Z)         2 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš N.- Vidović Volenik B.- Gobac M., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Pšihistal Mario (71 sa 11m), Milinović (80). Gosti : Ciglar (38,48),Mimić (55,84).

Bušetina 1947 - Podravac (S)         2 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Vargović N.- Grujić B.- Resler T., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Pavlak (26),Brlas (40). Gosti : Zajček (31),Babec (45),Sopjanac (64).

Rezovac - Gradina         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ M.- Ferić M.- Nikolić A., delegat: Budiša
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Krznarić (10 sa 11m, 85). Gosti : Vujčić (69),Jugović (80).

Mikleuš - Ćeralije         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.- Gobac M.- Godeč K., delegat: Moslavac
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Kokoška (44). Gosti :/.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 23193177-18 60
2. Voćin VoćinVoćin 23153543-26 48
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 23151753-39 46
4. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 22143569-31 45
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22142669-30 44
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22123755-36 39
7. Slavonija SladojevciSlavonija 231101247-45 33
8. Rezovac RezovacRezovac 2277843-39 28
9. Gradina GradinaGradina 22751041-51 26
10. Mikleuš MikleušMikleuš 22661029-45 24
11. Borova BorovaBorova 23731332-50 24
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 23651238-56 23
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 22551241-46 20
14. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 22621430-64 20
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23441527-59 16
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 9.5.2021. u 17:00
Ćeralije - Rezovac, Ćeralije, 9.5.2021. u 17:00
Gradina - Bušetina 1947, Gradina, 9.5.2021. u 17:00
Podravac (S) - Bratstvo, Sopje, 9.5.2021. u 17:00
Sloga (Z) - Mladost (Mi), Zdenci, 9.5.2021. u 17:00
Borova - Dinamo (Č), Borova, 9.5.2021. u 17:00
Mladost 1930 (Čađ) - Voćin, Miljevci, 9.5.2021. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.