Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Mladost (Čač) - Rezovac         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Kristić N.- Selenić H.- Penava E, delegat: Borbaš
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Đorđević (19). Gosti : Bazijanac (17),Pilinger (63),Tomić (71,80).

Dinamo (Č) - Borova         1 : 6 ( 1 : 2 )
Suci: Loparac G.-Stojnović Z.-Ličinić Saša, delegat: Blažević I.
Gledatelja 100. Strijelci : Ibričić (25). Gosti : Draganić (11,50),Gegić (33,53),Hodak (62),Lokinger (76).

Mladost (Mi) - Gradina         11 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Nađ M.- Gebaj M.- Nikolić A., delegat: Stošić
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Zebec (3,10,17,56,58,73),Jakišić (7),Pohiba (37),Lijić (78,80,82). Gosti :/.

Slavonija - Sloga (Z)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan M.- Ferić M.- Maslać M., delegat: Budiša
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Ferenčak (22),Miler (59). Gosti : Duspara D (26).

Voćin - Podravac (S)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Grujić B.- Kokorić D., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Čović Ivan (6),Tomić (56). Gosti : Kucljak (53),Lončarek (58 sa 11m).

Bratstvo - Crnac         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović N.- Vukman D.- Majstorović I., delegat: Stipanić
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći: Kovač (13),Mrazović (33),Hokman (50),Bajivić (90). Gosti: Mimić S. (44),Jukić (47).

Mikleuš - Podgorje         7 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Rakitničan D.- Lončar M.- Grgurić M., delegat: Minauf
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Jančić (2,28,50),Šimunić (43,62),Dujmić (59),Giber (78). Gosti : Krmpotić (52). Lista strijelaca 31 gol Babec Antonio (1 KU) (NK Podravac (So)) 24 Kovač Denis (2 KU) (NK Bratstvo (GB)) 23 Dorinka Matej (5 KU) (NK Dinamo Četekovac) 19 Obžetić Darko (NK Borova) 18 Hodak Dominik (7 KU) (NK Borova) Jančić Josip (NK Mikleuš) 17 Grizelj Marino (NK Podgorje) 14 Perić Franjo (3 KU) (NK Voćin) Prlić Milan (3 KU) (NK Sloga Zdenci) 13 Keler Alen (4 KU) (NK Mladost Miljevci) Novaković Mateo (1 KU) (NK Slavonija Sladojevci) 12 Ibričić Hrvoje (NK Dinamo Četekovac) Ognjenović Matija (2 KU) (NK Mladost Čačinci) Rukavina Goroslav (NK Dinamo Četekovac)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 23202177-18 62
2. Voćin VoćinVoćin 23146353-25 48
3. Mikleuš MikleušMikleuš 23135558-29 44
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 23131958-35 40
5. Borova BorovaBorova 23123864-53 39
6. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 23114868-59 37
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 2396847-42 33
8. Rezovac RezovacRezovac 2395940-34 32
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 2386941-41 30
10. Slavonija SladojevciSlavonija 23761041-42 27
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 23721438-60 23
12. Podgorje PodgorjePodgorje 23701641-74 21
13. Crnac CrnacCrnac 23621539-60 20
14. Gradina GradinaGradina 23022126-119 2

Sljedeće kolo

Rezovac - Mikleuš, Rezovac, 22.5.2022. u 17:30
Podgorje - Bratstvo, Podgorje, 22.5.2022. u 17:30
Crnac - Voćin, Crnac, 22.5.2022. u 17:30
Podravac (S) - Slavonija, Sopje, 22.5.2022. u 17:30
Sloga (Z) - Mladost (Mi), Zdenci, 22.5.2022. u 17:30
Gradina - Dinamo (Č), Gradina, 22.5.2022. u 17:30
Borova - Mladost (Čač), Borova, 22.5.2022. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.