Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 23. kola

Lukač 05 - Bratstvo         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko,Gašparić,Šantić, delegat: Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(36),gosti:/.

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Suhopolje         1 : 10 ( 0 : 7 )
Suci: Matić,Brdarić M.,Selenić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Petar Černeli(78),gosti:Antonio Babec(8,22,25 i 67),Nikola Plavšić(12 i 49),Zdenko Lončarek(26 i 45),Alen Hodak(19)i Kristijan Dumenčić (65 sa 11m).

Dinamo (Č) - Crnac         3 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Ugarković,Grujić,Orač, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(10 i 66)i Marinko Jaklić(46),gosti:Marko Nađ(19 sa 11m,31 sa 11m i 61) Dario Najcer(39)i Matija Bošnjak(69).

Mikleuš - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Babić,Minauf D., delegat: Grabovac
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(4 i 60),Miroslav Rukavina(2)i Jurica Šantić(50),gosti:/.

Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Lončar,Vencl,Kokorić, delegat: Jelić
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Karlo Bičkaj(48),gosti:Danko Šimunić(10 i 29 sa 11m),Robert Šomođi(3),Antonio Martinčević(16)i Luka Beneta(83).

Munja - Voćin         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Brdarić L.,Majstorović L., delegat: M.Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(7)i Klješčak Stjepan (61),gosti:Goran Kizivat(18).

Zrinski (NB) - Rezovac         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Majstorović D:,Ličinić Saša, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Pejić(48)i Mateo Jerešić(57 sa 11m),gosti:Dario Kovačević(37)i Vanja Dežmarić (68). LISTA STRIJELACA:30golova:ANTONIO BABEC(Suhopolje) 25 golova:Karlo Petrinić(Graničar),18 golova:Darko Kokoška(Mikleuš)iIvan Vuković(Munja),17 golova: Zdenko Lončarek(Suhopolje)i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 23201290-14 61
2. Mikleuš MikleušMikleuš 23201266-19 61
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 23124750-33 40
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 231021146-59 32
5. Lukač 05 LukačLukač 05 2386945-56 30
6. Voćin VoćinVoćin 23931142-54 30
7. Rezovac RezovacRezovac 2378841-38 29
8. Munja Veliki RastovacMunja 23751142-49 26
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 23751133-46 26
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 23751133-57 26
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23741251-50 25
12. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 23741242-60 25
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 23661139-56 24
14. Crnac CrnacCrnac 23621532-61 20

Sljedeće kolo

Suhopolje - Podravac (S), Suhopolje, 20.5.2017. u 17,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Lukač 05, Čađavica, 21.5.2017. u 17,3o
Crnac - Zrinski (NB), Crnac, 21.5.2017. u 17,3o
Rezovac - Munja, Rezovac, 21.5.2017. u 17,3o
Voćin - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Voćin, 21.5.2017. u 17,3o
Bratstvo - Mikleuš, Gornje Bazje, 21.5.2017. u 17,3o
Mladost (Čač) - Dinamo (Č), Čačinci, 21.5.2017. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.