Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mikleuš         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Majstorović I.,Špiranec, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(32 i 67)i Dario Čančar(5),gosti:Jurica Šantić(30).

Gradina - Lukač 05         4 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović,Kovač S.,Ferić, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Goran Duvnjak(31 i 57),Goran Peić(22 sa 11m)i Dejan Peić(69),gosti:Mateo Jugović 24),Marijan Holec(75)i Zvonimir Juhas(83 sa 11m).

Bratstvo - Suhopolje         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Gašparić,Vidović-Volenik, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dino Milinović(28),gosti:Marko Sertić(75 i 90),Hrvoje Javorović(14)i Marko Čađavčan(55).

Rezovac - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Majstorović D.,Hrženjak, delegat: Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(10),Siniša Subota (59)i Vlatko Lach(74),gosti:Marko Mudri(65).

Podravac (S) - Mladost (Čač)         3 : 4 ( 1 : 0 )
Suci: Vicić,Grujić,Moslavac K., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Kizivat(15),Marko Nemeth(55 autogol)i Antonijo Kušen(68),gosti:Marko Nemeth(58 i 75),Marin Milovac(60)i Toni Ramić(65).

Slavonija - Voćin         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar,Šantić,Brkić, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Igor Vicić(23),Marko Lah (42)i Goran Vicić(80).

Dinamo (Č) - Zrinski (NB)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Valent,Kokorić, delegat: Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(22)i Bojan Kujavić (68),gosti:Toni Vukalović(8 i 51).

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 24203176-12 63
2. Rezovac RezovacRezovac 24146452-24 48
3. Mikleuš MikleušMikleuš 24143778-41 45
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 24107753-41 37
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 24114963-52 37
6. Voćin VoćinVoćin 24106835-34 36
7. Slavonija SladojevciSlavonija 241041049-49 34
8. Lukač 05 LukačLukač 05 241041036-45 34
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 24951052-52 32
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24610846-54 28
11. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 24741349-58 25
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24631527-52 21
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 24441639-85 16
14. Gradina GradinaGradina 24431742-98 15

Sljedeće kolo

Suhopolje - Slavonija, Suhopolje, 2.6.2018. u 17,3o
Lukač 05 - Mikleuš, Lukač, 2.6.2018. u 17,3o
Dinamo (Č) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Četekovac, 3.6.2018. u 17,3o
Zrinski (NB) - Bratstvo, Nova Bukovica, 3.6.2018. u 17,3o
Voćin - Podravac (S), Voćin, 3.6.2018. u 17,3o
Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 3.6.2018. u 17,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Gradina, Čađavica, 3.6.2018. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.