Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 24. kola

Lukač 05 - Mikleuš         2 : 7 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Majstorović I.,Moslavac K., delegat: Budiša
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :Grizelj (48),Boroša(57). Gosti :Jančić (33,38 sa 11m, 66,74,80,86,88).

Podravac (S) - Graničar Bušetina         3 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Lončar,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Stipanić
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :Zajček (6 autogol) , Kizivat (8 sa 11m),Krušelj (39 sa 11m), (Androš (43). Gosti :Borić (25).

Suhopolje - Sloga (Z)         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Fabijanac,Kokorić,Ferić, delegat: Jelić
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći :/. Gosti :Nikolić (2,42),Dijanešić (4),M. Duspara (82).

Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Kovač S., delegat: Strusa
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Pšihistal (74). Gosti :Martinčević (61).

Rezovac - Voćin         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Lješčak,Huber, delegat: Blažićević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Pilinger (28),Dežmarić (90+3). Gosti :Barić (17)G. Vicić (74).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Slavonija         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vicić,Melinčević,Orač, delegat: Špiranec
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :P. Černeli (4),Petrinić (41).Gosti :A. Dunković (22),Miler (89).

Dinamo (Č) - Mladost (Čač)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Valent,Grujić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Dorinka (10 sa 11m), Košorog (63). Gosti :Nemeth (34),Ognjenović (47,57).**** LISTA STRIJELACA****24 gola Brlas Janko (4 KU) (Bušetina 1947) Jančić Josip (1 KU) (Mikleuš) 23 Babec Antonio (Suhopolje) 22 Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 20 Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 18 Dedaj Alen (Sloga) Dežmarić Vanja (3 KU) (Rezovac) 17 Lončarek Zdenko (Suhopolje) 16 Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 15 Ivačić Josip (Suhopolje) Matić Marko (1 KU) (Podravac) 13 Dunković Igor (6 KU) (Slavonija) Kristić Nikola (1 KU) (Bratstvo) Petrinić Karlo (Graničar) Ramić Toni (2 KU) (Mladost (Čač)) 12 Nemeth Marko (Mladost (Čač))

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 242103113-24 63
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 24190570-35 57
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 24144665-33 46
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 24116758-41 39
5. Voćin VoćinVoćin 24105946-42 35
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 241041060-63 34
7. Mikleuš MikleušMikleuš 24951054-49 32
8. Rezovac RezovacRezovac 24951047-49 32
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24921338-56 29
10. Lukač 05 LukačLukač 05 24851137-56 29
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24671148-59 25
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 24661253-79 24
13. Slavonija SladojevciSlavonija 24641434-64 22
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 24231923-96 9

Sljedeće kolo

Dinamo (Č) - Lukač 05, Četekovac, 2.6.2019. u 17:30
Mladost (Čač) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Čačinci, 2.6.2019. u 17:30
Mladost 1930 (Čađ) - Suhopolje, Čađavica, 2.6.2019. u 17:30
Slavonija - Rezovac, Sladojevci, 2.6.2019. u 17:30
Voćin - Bratstvo, Voćin, 2.6.2019. u 17:30
Sloga (Z) - Podravac (S), Crnac, 2.6.2019. u 17:30
Graničar Bušetina - Mikleuš, Bušetina, 2.6.2019. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.