Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Suhopolje - Slavonija         6 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Ličinić Saša,Penava E., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Babec(23 i 48),Leon Brdarić (45),Lovro Štefanec(55),Luka Čubelić(64)i Mihael Grljak(81),gosti:Zoran Main(38 sa 11m).

Lukač 05 - Mikleuš         5 : 2 ( 4 : 2 )
Suci: Vargović,Šantić,Majstorović I., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(28,38 i 51), Kristijan Blažeković(11)i Domagoj Pakšec(16), gosti:Jurica Kraljik(3 i 43).

Dinamo (Č) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         7 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Božić,Kovač S.,Brkić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Miroslav Rukavina(25 i 53),Mario Grgić(10),Emanuel Kristić(11),Darko Kokoška(57), Danijel Tunić(59)i Domagoj Lozer(82),gosti: Karlo Petrinić(36 i 55).

Zrinski (NB) - Bratstvo         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Kokorić,Rakitničan, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dario Petrović(18 sa 11m i 30),Toni Vukalović(80 i 90)i Slaven Služek(50),gosti:Tihomir Tenjeri(57).

Voćin - Podravac (S)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Babić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Gabrijel Jaković(5),Ivica Gusić(48) i Goran Vicić(87),gosti:Mateo Jerešić(30).

Mladost (Čač) - Rezovac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Orač,Melinčević, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Toni Ramić(85),gosti:Vanja Dežmarić (44 i 75).

Mladost 1930 (Čađ) - Gradina         6 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Grujić,Moslavac K., delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Martinčević(46,64 i 68), Marko Mudri(67 sa 11m),Tomislav Kovač(82)i Josip Dugaja(89),gosti:/.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 25213182-13 66
2. Rezovac RezovacRezovac 25156454-25 51
3. Mikleuš MikleušMikleuš 25143880-46 45
4. Voćin VoćinVoćin 25116838-35 39
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 25107854-43 37
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 251141064-55 37
7. Lukač 05 LukačLukač 05 251141041-47 37
8. Slavonija SladojevciSlavonija 251041150-55 34
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 25951153-57 32
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 25710853-56 31
11. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 25741451-65 25
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 25731533-52 24
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 25541644-86 19
14. Gradina GradinaGradina 25431842-104 15

Sljedeće kolo

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Lukač 05, Okrugljača, 10.6.2018. u 18,oo
Podravac (S) - Suhopolje, Sopje, 10.6.2018. u 18,oo
Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ), Mikleuš, 10.6.2018. u 18,oo
Gradina - Mladost (Čač), Gradina, 10.6.2018. u 18,oo
Rezovac - Voćin, Rezovac, 10.6.2018. u 18,oo
Slavonija - Zrinski (NB), Sladojevci, 10.6.2018. u 18,oo
Bratstvo - Dinamo (Č), Gornje Bazje, 10.6.2018. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.