Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 25. kola

Lukač 05 - Suhopolje         0 : 7 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Šamu,Moslavac L., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Babec(38,71 i 85), Zdenko Lončarek(22 i 62)i Luka Čubelić(75 i 83).

Mladost (Čač) - Crnac         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Vencl,Minauf D., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dario Periša(71 i 90),Ivan Buneta(65)i Ivan Mroz(86 sa 11m),gosti:/.

Dinamo (Č) - Bratstvo         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Gašparić,Ličinić Saša, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Denis Ilić(40),Leo Hokman (75)i Filip Škudar(85).

Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Valent,Stojnović, delegat: Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Miroslav Rukavina(51 i 59),Zlatko Šantić(23)i Hrvoje Ibričić(83),gosti:Tomislav Ribić(74).

Podravac (S) - Voćin         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Selenić,Brkić, delegat:
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Matić(16)i Karlo Bičkei(63 sa 11m),gosti:Boris Bihar(18).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Rezovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Brdarić L.,Majstorović L., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(56),gosti:/.

Munja - Zrinski (NB)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Szebenji,Hrženjak, delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Goran Vicić(72),gosti:Josip Pejić(76). LISTA STRIJELACA:38 golova:ANTONIO BABEC(Suhopolje), 26 golova:Karlo Petrinić(Graničar),24 gola:Zdenko Lončarek(Suhopolje),19 golova:DankoŠimunić(Mladost 1930 Čađavica)i Ivan Vuković(Munja),18 golova: Darko Kokoška(Mikleuš)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 252212111-14 67
2. Mikleuš MikleušMikleuš 25221274-21 67
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 25144760-33 46
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 251121248-61 35
5. Voćin VoćinVoćin 251031245-57 33
6. Rezovac RezovacRezovac 2588944-41 32
7. Lukač 05 LukačLukač 05 25861146-68 30
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 25851235-72 29
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 25841357-55 28
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 25841346-64 28
11. Munja Veliki RastovacMunja 25761245-53 27
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 25761234-49 27
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 25661339-65 24
14. Crnac CrnacCrnac 25721634-65 23

Sljedeće kolo

Voćin - Lukač 05, Voćin, 4.6.2017. u 18,oo
Crnac - Munja, Crnac, 4.6.2017. u 18,oo
Zrinski (NB) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Nova Bukovica, 4.6.2017. u 18,oo
Rezovac - Podravac (S), Rezovac, 4.6.2017. u 18,oo
Suhopolje - Mikleuš, Suhopolje, 3.6.2017. u 18,oo
Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ), Četekovac, 4.6.2017. u 18,oo
Bratstvo - Mladost (Čač), Gornje Bazje, 4.6.2017. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.