Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Graničar (Ok) - Lukač 05         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Hudi,Herent, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Šimun Bartolić(51 i 70)i Karlo Petrinić(16 sa 11m),gosti:Mateo Rajnović(18).

Podravac (S) - Suhopolje         2 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar,Selenić,Vidović-Volenik, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Matić(74 i 84),gosti:Marko Sertić(23 i 28),Lovro Štefanec(49)i Zdenko Lončarek (56).

Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Ličinić Saša, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Ivčić(71 sa 11m),gosti:Tomislav Kovač(66),Robert Šomođi(80 sa 11m)i Danko Šimunić(82).

Gradina - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vicić,Loparac G.,Grujić, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Jukić(25)i Ivan Ugarković(28).

Rezovac - Voćin         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Kečkiš,Vukman, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(65 sa 11m), gosti:Roko Perić(76).

Slavonija - Zrinski (NB)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Nađ,Valent,Gašparić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Kristijan Ojurović(22)i Marko Peretin(87),gosti:Domagoj Milošević(24),Dario Petrović(45 sa 11m)i Mario Habuš(67).

Bratstvo - Dinamo (Č)         4 : 4 ( 3 : 3 )
Suci: Matić,Šantić,Vidalina, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Kristić(14 i 47 sa 11m), Domagoj Jendrašić(19)i Patrik Babić(27),gosti:Darko Kokoška(41 i 44),Danijel Tunić(36)i Miroslav Rukavina(73).

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 26223186-15 69
2. Rezovac RezovacRezovac 26157455-26 52
3. Mikleuš MikleušMikleuš 26143981-49 45
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 26117856-43 40
5. Voćin VoćinVoćin 26117839-36 40
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 261141166-59 37
7. Lukač 05 LukačLukač 05 261141142-50 37
8. Slavonija SladojevciSlavonija 261041252-58 34
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26961157-61 33
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 26711857-60 32
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 26841454-66 28
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 26831536-53 27
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 26641647-88 22
14. Gradina GradinaGradina 26431942-106 15

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.