Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Lukač 05 - Graničar Bušetina         7 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Lončar,Gašparić, delegat: Moslavac
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Tomšić (31),Rajnović (38,68),Grizelj (77,79,87),Blažeković (84). Gosti : J. Brlas (24).

Mikleuš - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Penava E., delegat: Jambrešić
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : /. Gosti : Kiris(71).

Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Ličinić Saša,Selenić, delegat: Stipanić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Tomašević (30). Gosti : Šomođi (60),T. Kovač (65).

Suhopolje - Voćin         8 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Božić,Rakitničan,Majstorović L., delegat: Grabovac
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Buzuk (34),Šoštar (70),Babec (72,83,85 sa 11m. 86,90),Grljak(88). Gosti :/.

Bratstvo - Slavonija         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Grujić,Ferić, delegat: Špiranec
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Karnik(42),Ivanković (77),Mateo Pšihistal (84). Gosti :Fotez (25),A. Dunković (82).

Rezovac - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Loparac G.,Kokorić, delegat: Babić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Krznarić(55). Gosti : Buneta (8).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Dinamo (Č)         2 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Duvnjak,Vidalina, delegat: Stojanović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Petrinić (46),Černeli (89). Gosti : Dorinka (15),Kokoška (59),Grgić(65),Jaklić (73),Košorog (88)."""LISTA STRIJELACA***28 golova Babec Antonio (1 KU) (Suhopolje) 27 Brlas Janko (4 KU) (Bušetina 1947) 26 Jančić Josip (2 KU) (Mikleuš) 23 Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 19 Dedaj Alen (Sloga) 18 Dežmarić Vanja (3 KU) (Rezovac) 17 Lončarek Zdenko (Suhopolje) 16 Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 15 Ivačić Josip (Suhopolje) Matić Marko (1 KU) (Podravac) 14 Kristić Nikola (1 KU) (Bratstvo) Nemeth Marko (Mladost (Čač)) Petrinić Karlo (Graničar) 13 Dunković Igor (6 KU) (Slavonija) Ramić Toni (2 KU) (Mladost (Čač)) 12 Nikolić Mihael (Sloga) 11 Grizelj Marino (HNK Lukač-05) Juhas Zvonimir (6 KU) (Bratstvo) Sertić Marko (Suhopolje) 10 Šoštar Josip (HNK Lukač-05) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 1 / 5 9 Ivčić Ivan (3 KU) (Mikleuš) Kizivat Goran (3 KU) (Podravac) Milinović Dino (Bratstvo)

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 262213122-25 67
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 26201584-36 61
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 26164670-36 52
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26127764-46 43
5. Voćin VoćinVoćin 261061049-53 36
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 261051165-74 35
7. Mikleuš MikleušMikleuš 26961158-54 33
8. Rezovac RezovacRezovac 26961149-52 33
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 261031341-58 33
10. Lukač 05 LukačLukač 05 26951245-59 32
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 26871155-62 31
12. Slavonija SladojevciSlavonija 26741538-68 25
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 26661457-85 24
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 26232125-114 9

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.