Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Crnac - Lukač 05         1 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Vidović B.,Majstorović D., delegat: Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Josip Damjan(80),gosti:Stjepan Rajnović(42 i 72 sa 11m),Lovro Štefanec(21), Tomislav Škvarić(62 sa 11m)i Renato Giba(86).

Podravac (S) - Dinamo (Č)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Babić,Ličinić Saša, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Mladost (Čač) - Rezovac         4 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Selenić,Fabijanac,Hrženjak, delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(44 i 50),Ivan Šalković(3)i Dario Periša(28),gosti:Dario Kovačević(38)i Vanja Dežmarić(46).

Omladinac - Mikleuš         2 : 8 ( 1 : 3 )
Suci: Ferić,Grujić,Brkić, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Marko Deskar(12)i Ivan Bilović(78), gosti:Hrvoje Ibričić(30 i 33),Danijel Podmanicki (35 i 56),David Mrva(68),Tomislav Giber(77), Miroslav Rukavina(79)i Nikica Markić(80).

Suhopolje - Munja         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Culej,Brdarić L.,Minauf D., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Luka Čubelić(35 i 65),Stiven Čančar (11)i Nikola Plavšić(13),gosti:/.

Voćin - Bilogora 1947         5 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Ugarković,Stojković,Szebenji, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Ivica Gusić(33 sa 11m,71 i 82)i Boris Bihar(65 i 68),gosti:Siniša Vlaisavljević (6 i 12),Hrvoje Čović(14-autogol)i Matej Ivoš(67).

Bratstvo - Zrinski (NB)         2 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina,Gašparić,Herent, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Topić(19)i Alen Medved(60), gosti:Mateo Jerešić(25 i 90),Ivan Jozing(51 i 76)i Tomislav Lukić(71). LISTA STRIJELACA:36 golova:Darko Kokoška(Mladost), 25 golova:Lovro Štefanec(Lukač-05),22 gola:Boris Bihar(Voćin),20 golova:Vanja Dežmarić(Rezovac), 17 golova:Zdenko Lončarek(Suhopolje),Marko Matić (Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 262141105-12 67
2. Voćin VoćinVoćin 26194370-34 61
3. Mikleuš MikleušMikleuš 26183573-25 57
4. Lukač 05 LukačLukač 05 26165579-27 53
5. Rezovac RezovacRezovac 26171871-45 52
6. Munja Veliki RastovacMunja 261141142-37 37
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 261211359-56 37
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 261121347-69 35
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 26851344-65 29
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 26851338-73 29
11. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 26641639-79 22
12. Crnac CrnacCrnac 26551628-67 20
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 26431948-76 15
14. Omladinac KorijaOmladinac 26142120-98 7

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.