Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 26. kola

Voćin - Lukač 05         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Selenić,Fabijanac,Hrženjak, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Pavao Vicić(64 i 73),Slađan Marković(5),Boris Bihar(23),Ivan Čović(47)i Emanuel Jaković(50),gosti:Vlatko Lach(49).

Crnac - Munja         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko,Gašparić,Vukman, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(12)i Toni Vukalović(47),gosti:/.

Zrinski (NB) - Graničar (Ok)         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Martinović,Minauf D., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mateo Jerešić(14 i 77 sa 11m)i Josip Pejić(79),gosti:Karlo Petrinić(65 i 85).

Rezovac - Podravac (S)         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Matić,Ferić,Šamu, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(7),Dario Kovačević (20)i Nino Harambašić(36),gosti:Mario Matić(83).

Suhopolje - Mikleuš         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Vidalina, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 1000. Strijelci:domaći:Nikola Plavšić(45),gosti:/.

Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Vencl,Marinović, delegat: Babić
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Marinko Jaklić(61 sa 11m)i Tomislav Pinčar(84),gosti:Branimir Peterfai(23).

Bratstvo - Mladost (Čač)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Majstorović D., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Luka Čorda(34). LISTA STRIJELACA: 38 golova: ANTONIO BABEC (Suhopolje),28 golova:Karlo Petrinić(Graničar),24 gola:ZdenkoLončarek(Suhopolje),19 golova:Danko Šimunić (Mladost-Čađavica)i Ivan Vuković(Munja),18 golova: Darko Kokoška(Mikleuš)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 262312112-14 70
2. Mikleuš MikleušMikleuš 26221374-22 67
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 26154761-33 49
4. Voćin VoćinVoćin 261131251-58 36
5. Rezovac RezovacRezovac 2698947-42 35
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 261121350-64 35
7. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 26861237-51 30
8. Lukač 05 LukačLukač 05 26861247-74 30
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 26851336-75 29
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26841446-65 28
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 26841458-57 28
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 26761341-66 27
13. Munja Veliki RastovacMunja 26761345-55 27
14. Crnac CrnacCrnac 26821636-65 26

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.