Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Suhopolje - Dinamo (Č)         9 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Culej,Kečkiš,Vidović-Volenik B., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Zdenko Lončarek(3,16 i 45),Ivan Ibriks(55 i 61),Marino Grizelj(79 i 86),Marko Sertić(33)i Ivan Egri(59),gosti:Darko Kokoška(73).

Rezovac - Lukač 05         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Šantić,Moslavac L., delegat: Grabovac
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Antonio Babec(69),Tomislav Pejić (78)i Ivan Krznarić(82),gosti:Josip Šoštar(30)i Marijan Holec(59).

Bratstvo - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Majstorović D.,Ferić, delegat: Blažević I.
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(62 sa 11m,74 sa 11m i 77 sa 11m)i Nikola Kristić(83 sa 11m),gosti:Karlo Petrinić(4).

Podravac (S) - Mladost (Čač)         3 : 5 ( 2 : 2 )
Suci: Trupina,Brkić,Penava E., delegat: Lisak
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Josip Zajček(35),Luka Mikić(40)i Marko Matić(74),gosti:Marko Nemeth(32 i 75),Toni Ramić(37 i 72)i Ivan Ugarković(83).

Mikleuš - Slavonija         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Stojnović,Grujić,Melinčević, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Jančić(1 i 32),Tomislav Giber (11)i Filip Kujavić(87),gosti:Igor Dunković(53).

Graničar Bušetina - Voćin         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Presečan,Selenić,Lješčak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 160. Strijelci:Josip Čoklo(38),Antonio Klasić(45)i Darko Bušetinčan(62),gosti:Emanuel Jaković(76 sa 11m).

Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ)         8 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Orač, delegat: Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(27,35,36 i 71),David Bušljeta(60,62 i 66) i Benjamin Dijanešić(39),gosti: Stjepan Novoselec(1).

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 33009-3 9
2. Rezovac RezovacRezovac 33009-4 9
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 33009-5 9
4. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 320114-3 6
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 32017-4 6
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 32019-7 6
7. Lukač 05 LukačLukač 05 32015-4 6
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 31029-4 3
9. Mikleuš MikleušMikleuš 31025-4 3
10. Voćin VoćinVoćin 31024-8 3
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 31023-12 3
12. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 30032-7 0
13. Slavonija SladojevciSlavonija 30032-10 0
14. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 30034-16 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mladost 1930 (Čađ), Lukač, 8.9.2018. u 17,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Suhopolje, Okrugljača, 8.9.2018. u 17,oo
Voćin - Sloga (Z), Voćin, 9.9.2018. u 17,oo
Slavonija - Graničar Bušetina, Sladojevci, 9.9.2018. u 17,oo
Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 9.9.2018. u 17,oo
Dinamo (Č) - Podravac (S), Četekovac, 9.9.2018. u 17,oo
Rezovac - Bratstvo, Rezovac, 9.9.2018. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.