Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

DOŠK - Lukač 05         0 : 7 ( 0 : 3 )
Suci: Cafuta D.- Gašparić M.- Nikolić A., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 150. Strijelci:Domaći:/. Gosti: Šoštar M.(10),Nemčec(14),Šoštar J. (43),Babec (56,60,61,80).

Rezovac - Sloga (Z)         1 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Kečkiš N.- Penava E.- Lješčak Marijo, delegat: Jelić
Gledatelja 150. Strijelci:Domaći: Grizelj (51). Gosti:Duspara M. (34 sa 11m),Jerešić (38),Obžetić (43,70,73),Pranjić (87).

Dinamo (Č) - Slavonija         5 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Presečan M.- Ličinić Saša- Grujić B., delegat: Radočaj
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći: Dorinka (15,54 ,59 sa 11m,64),Ibričić (74). Gosti: Matovina (33),Fotez (40).

Mladost (Čač) - Podravac (S)         12 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Majstorović L.- Loparac M.- Brkić M., delegat: Budiša
Gledatelja 130. Strijelci:Domaći: Grabovac (8),Rupčić (36,53,63),Maričić (49),Ramić (58,76 sa 11 m),Čavić (67,69,73,80),Radić (89 sa 11m). Gosti : Mikić (15).

Dinamo (KD) - Crnac         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović N.- Vidović Volenik B.- Duvnjak D., delegat: Herent
Gledatelja 150.Strijelci: Domaći: Rajnović (11,39),Jagarinac (63),Iličić Mirko (90+3 sa 11m). Gosti: Marić (30),Najcer (61).

Bratstvo - Mladost (Mi)         6 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kristić N.- Gašparić M.- Kokorić D., delegat: Penava
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Bajivić (9,80),Čoklo (48),Mrazović (61),Pintarić (67),Godeč (86). Gosti : Kolembus (78).

Borova - Mikleuš         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.- Majstorović I.- Resler T., delegat: Zagorac
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći: Gegić (15). Gosti: Kokoška (58).

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 330024-3 9
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 330012-1 9
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 330016-6 9
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 330013-4 9
5. Rezovac RezovacRezovac 320116-7 6
6. Borova BorovaBorova 31204-2 5
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 31117-6 4
8. Mikleuš MikleušMikleuš 31116-7 4
9. Lukač 05 LukačLukač 05 31027-5 3
10. DOŠK DolciDOŠK 31024-10 3
11. Slavonija SladojevciSlavonija 30032-11 0
12. Crnac CrnacCrnac 30035-16 0
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 30033-16 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 30034-29 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mikleuš, Lukač, 10.9.2022. u 16:30
Mladost (Mi) - Borova, Miljevci, 11.9.2022. u 16:30
Crnac - Bratstvo, Crnac, 11.9.2022. u 16:30
Podravac (S) - Dinamo (KD), Sopje, 11.9.2022. u 16:30
Slavonija - Mladost (Čač), Slatina, 11.9.2022. u 16,30
Sloga (Z) - Dinamo (Č), Zdenci, 11.9.2022. u 16:30
DOŠK - Rezovac, Dolci, 11.9.2022. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.