Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 3. kola

Suhopolje - Bratstvo         7 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Valent,Vidović -Volenik, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Babec(26,62 i 86),Mladen Jergović(64 i 84),Alen Hodak(54)i Zdenko Lončarek (81),gosti:Ivan Topić(21).

Mladost 1930 (Čađ) - Crnac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Babić,Ličinić Saša, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Mario Jozić(84),gosti:Marko Nađ(4) i Toni Vukalović(86).

Voćin - Mladost (Čač)         2 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Grujić,Brdarić L., delegat: M.Lončar
Gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Goran Kizivat(74)i Ivan Mroz(76-autogol),gosti:Domagoj Ninčević(44 i 84),Ivan Mroz(68 i 80)i Dario Periša(65).

Rezovac - Dinamo (Č)         9 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Vecko,Herent,Brkić, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Alen Đureš(15,71 i 78),Vanja Dežmarić(33 i 39),Dario Kovačević(17),Stipo Đjak (19),Renato Karačić(62)i Krešimir Tomljanović(87 sa 11m),gosti:/.

Zrinski (NB) - Mikleuš         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Šantić,Gašparić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Josip Bistrović(4),Mateo Jerešić (20)i Kristijan Bračun(70),gosti:/.

Munja - Lukač 05         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Minauf D.,Selenić, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Pranjić(27)i Danijel Podmanicki(55),gosti:Stjepan Rajnović(33)i Samir Knežević(76-autogol).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Podravac (S)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Kečkiš,Dežmarić, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Karlo Pelko(47)i Karlo Petrinić (88),gosti:Marko Matić(17). LISTA STRIJELACA:5 golova:Alen Đureš(Rezovac), 3 gola: Mario Pšihistal(Bratstvo),Karlo Petrinić (Graničar),Matej Potočki(Mikleuš),Stipo Djak (Rezovac),Mladen Jergović(Suhopolje),Antonio Babec (Suhopolje),Ivan Mroz(Mladost-Čaćinci)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 33008-3 9
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 320111-2 6
3. Mikleuš MikleušMikleuš 32019-6 6
4. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 32015-2 6
5. Crnac CrnacCrnac 32015-4 6
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 32014-4 6
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 32017-9 6
8. Lukač 05 LukačLukač 05 31205-4 5
9. Rezovac RezovacRezovac 311114-8 4
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 31024-4 3
11. Voćin VoćinVoćin 31026-10 3
12. Munja Veliki RastovacMunja 30123-6 1
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 30033-7 0
14. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 30032-17 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Lukač, 10.9.2016. u 17,oo
Crnac - Podravac (S), Crnac, 11.9.2016. u 17,oo
Mikleuš - Munja, Mikleuš, 11.9.2016. u 17,oo
Dinamo (Č) - Zrinski (NB), Četekovac, 11.9.2016. u 17,oo
Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 11.9.2016. u 17,oo
Bratstvo - Voćin, Gornje Bazje, 11.9.2016. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Suhopolje, Čađavica, 11.9.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.