Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 30. kola

Mladost (Čač) - Bratstvo         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J.- Loparac M.- Hrženjak M., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ugarković (11 sa 11m, 88). Gosti :/.

Bušetina 1947 - Mladost (Mi)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan M.- Kečkiš N.- Resler T., delegat: Stojanović
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Petrinić (15),Brlas (66,81,88). Gosti :/.

Rezovac - Slavonija         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović N.- Gobac M.- Majstorović Leopold, delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Subota (81). Gosti : Habuš (44),Radonjić (73),Vencl (75).

Mikleuš - Dinamo (Č)         2 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.- Selenić H.- Stojnović Z., delegat: Radočaj
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Rukavina (55),Jančić (88 sa 11m). Gosti : Šarec(62),Dorinka (71,75),Potočnik (84).

Ćeralije - Voćin         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.- Ličinić Saša- Kokorić D., delegat: Grabovac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Lejčić (29 sa 11m, 56). Gosti : Gusić K. (40),Tomić (57),Jaković G (73 sa 11m).

Gradina - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Vidović Volenik B.- Gašparić M., delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Juhas (2),Dujmović (11 sa 11m), Šoštar (16). Gosti :/.

Podravac (S) - Borova         4 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Kristić N.- Lončar M.- Brdarić M., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Lončarek (19,35 sa 11m, 81 sa 11m), Kušen (87). Gosti : Peula (12),Jugović (41 sa 11m), Vuzem (75).

Ljestvica nakon 30. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 29235194-23 74
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 29193787-39 60
3. Voćin VoćinVoćin 29185656-37 59
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 29184779-46 58
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 291811063-48 55
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 291541082-49 49
7. Slavonija SladojevciSlavonija 291301655-58 39
8. Rezovac RezovacRezovac 291081154-50 38
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 291051459-66 35
10. Gradina GradinaGradina 291051458-73 35
11. Mikleuš MikleušMikleuš 29971341-57 34
12. Borova BorovaBorova 29941649-64 31
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 29851650-63 29
14. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 29741838-82 25
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 29442133-84 16
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.