Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Suhopolje - Lukač 05         8 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Selenić,Vidović B.,Majstorović I., delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(26,48,53,62 i 79), Antonio Babec(88 i 90)i Zdenko Lončarek(37),gosti:/.

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Ferić,Kokorić, delegat: Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci: domaći:/,gosti:Ivan Ugarković(9 i 52).

Voćin - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac,Ličinić Saša,Ličinić Siniša, delegat: Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Roko Perić(34),gosti:Danko Šimunić (28).

Zrinski (NB) - Mikleuš         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta,Grujić,Orač, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darijo Teodorović(71),gosti: Josip Jančić(15 i 66)i Miroslav Rukavina(28 i 74).

Dinamo (Č) - Gradina         3 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Babić,Hrženjak, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(40),Darko Kokoška(69 sa 11m)i Ivan Tomić(88),gosti:Zvonimir Juhas(62,73 i 75).

Bratstvo - Rezovac         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Šantić,Duvnjak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Kovačev(8 sa 11m), gosti:Toni Kovačić(32).

Slavonija - Podravac (S)         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Matić,Gašparić,Penava E., delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Matija Vencl(7 i 41)i Igor Dunković (85 sa 11m),gosti:Karlo Bičkei(43),Marko Matić(76)i Mateo Jerešić(80). LISTA STRIJELACA:8 golova:ZVONIMIR JUHAS(Gradina), 7 golova: Lovro Štefanec(Suhopolje)i Matija Vencl (Slavonija),6 golova:Karlo Petrinić(Graničar), Mateo Jerešić(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 440015-1 12
2. Mikleuš MikleušMikleuš 430110-5 9
3. Podravac (S) SopjePodravac (S) 422015-6 8
4. Gradina GradinaGradina 421113-9 7
5. Slavonija SladojevciSlavonija 421114-11 7
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 42119-9 7
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 42024-3 6
8. Rezovac RezovacRezovac 41218-5 5
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 41123-8 4
10. Lukač 05 LukačLukač 05 41123-10 4
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 40319-11 3
12. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 41039-13 3
13. Voćin VoćinVoćin 40223-8 2
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 40044-20 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Zrinski (NB), Lukač, 16.9.2017. u 16,3o
Podravac (S) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Sopje, 16.9.2017. u 16,3o
Rezovac - Slavonija, Rezovac, 17.9.2017. u 16,3o
Gradina - Bratstvo, Gradina, 17.9.2017. u 16,3o
Mikleuš - Dinamo (Č), Mikleuš, 17.9.2017. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Suhopolje, Čađavica, 17.9.2017. u 16,3o
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 17.9.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.