Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Lukač 05 - Mladost 1930 (Čađ)         7 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Vidalina,Ferić,Majstorović I., delegat: Blažičević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Šoštar(16,54,88),Holec(26,28,37 iz 11m,48) Gosti:Novoselec(45)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Suhopolje         2 : 10 ( 0 : 3 )
Suci: Cafuta,Kovač D.,Vukman, delegat: Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Veg(57),Fučkar Alen).Gosti:Ibriks(18,27 iz 11m,39),Sertić(49,64),Milinović(53,61),Lončarek(74,82,87)

Voćin - Sloga (Z)         3 : 6 ( 2 : 4 )
Suci: Matić,Šantić,Grujić, delegat: Babić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Čović Hrvoje(27),Marković(44),Vicić(Goran(65).Gosti:Bušljeta(4),Vratković(13 iz 11m,15,40,56),Dedaj(48)

Slavonija - Graničar Bušetina         2 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Radočaj
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Dunković Igor(27,60 iz 11m).Gosti:Brlas Janko(13,83),Bušetinčan(34),Klasić(81),Pernar(87)

Mladost (Čač) - Mikleuš         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Lješčak,Majstorović D., delegat: Špoljarić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Čorda(7),Ugarković(44,74,84),Ramić(80),Mroz(89).Gosti:Jančić(71)********LISTA STRIJELACA******* 7 golova Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 6 Brlas Janko (1 KU) (BUŠETINA 1947),Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05),Lončarek Zdenko (Suhopolje), 5 Bušljeta David (SLOGA),Dedaj Alen (SLOGA),Juhas Zvonimir (4 KU) (Bratstvo) 4 Grizelj Marino (Suhopolje),Jančić Josip (Mikleuš),Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) Ramić Toni (Mladost (Čač)),Šoštar Josip (HNK Lukač-05),Ugarković Ivan (Mladost (Čač)),Vratković Antonio (1 KU) (SLOGA)

Dinamo (Č) - Podravac (S)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Babić,Kokorić, delegat: Špiranec
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Troha(6),Kokoška(30 iz 11m,56).Gosti:/

Rezovac - Bratstvo         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Gašparić,Duvnjak, delegat: Strusa
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Krznarić(45),Kovačević(52),Topić(73).Gosti:Juhas(12 iz 11m),Ilić(59),Pšihistal(90)

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 440015-6 12
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 440014-5 12
3. Rezovac RezovacRezovac 431012-7 10
4. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 430124-5 9
5. Lukač 05 LukačLukač 05 430112-5 9
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 421110-7 7
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 420215-7 6
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 42029-10 6
9. Mikleuš MikleušMikleuš 41036-10 3
10. Voćin VoćinVoćin 41037-14 3
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 41037-16 3
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 41034-19 3
13. Slavonija SladojevciSlavonija 40044-15 0
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 40044-17 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Rezovac, Suhopolje, 15.9.2018. u 16,3o
Bratstvo - Lukač 05, Gornje Bazje, 16.9.2018. u 16,3o
Podravac (S) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Nova Šarovka, 16.9.2018. u 16,3o
Mikleuš - Dinamo (Č), Mikleuš, 16.9.2018. u 16,3o
Graničar Bušetina - Mladost (Čač), Bušetina, 16.9.2018. u 16,3o
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 16.9.2018. u 16,30
Mladost 1930 (Čađ) - Voćin, Čađavica, 16.9.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.