Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Lukač 05 - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Babić,Gašparić, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Stjepan Rajnović(46 sa 11m),gosti: Karlo Petrinić(38 i 82)i Alen Fučkar(36).

Crnac - Podravac (S)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Szebenji,Sabljak, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Mikleuš - Munja         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Marinović, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Tomislav Giber(28),Darko Kokoška(42)i Zlatko Šantić(47),gosti:/.

Dinamo (Č) - Zrinski (NB)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Selenić,Grujić,Brdarić L., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(39 i 90 sa 11m), gosti:Mateo Jerešić(67)i Antonio Striber(83).

Mladost (Čač) - Rezovac         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Pigler,Stojnović, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Stjepan Makovec(11),gosti:Valentino Ivanković(73).

Bratstvo - Voćin         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš,Šantić,Orač, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Tihomir Tenjeri(89)i Ivan Topić(90) gosti:Emanuel Jaković(2)i Slobodan Simonović(16).

Mladost 1930 (Čađ) - Suhopolje         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Herent,Ivačić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Luka Čubelić(42 i 85), Davor Perković(59)i Antonijo Babec(83). LISTA STRIJELACA:5 golova: Karlo Petrinić(Graničar) i Alen Đureš(Rezovac),4 gola:Antonio Babec (Suhopolje)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 43109-4 10
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 430115-2 9
3. Mikleuš MikleušMikleuš 430112-6 9
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 43017-5 9
5. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 42117-4 7
6. Crnac CrnacCrnac 42115-4 7
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 42119-11 7
8. Rezovac RezovacRezovac 412115-9 5
9. Lukač 05 LukačLukač 05 41216-7 5
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 41124-4 4
11. Voćin VoćinVoćin 41128-12 4
12. Munja Veliki RastovacMunja 40133-9 1
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 40134-19 1
14. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 40043-11 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Crnac, Suhopolje, 17.9.2016. u 16,3o
Voćin - Mladost 1930 (Čađ), Voćin, 18.9.2016. u 16,3o
Rezovac - Bratstvo, Rezovac, 18.9.2016. u 16,3o
Zrinski (NB) - Mladost (Čač), Nova Bukovica, 18.9.2016. u 16,3o
Munja - Dinamo (Č), Veliki Rastovac, 18.9.2016. u 16,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mikleuš, Okrugljača, 18.9.2016. u 16,3o
Podravac (S) - Lukač 05, Sopje, 18.9.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.