Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Suhopolje - Crnac         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Špiranec, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antonio Babec(11,41 i 75),Luka Čubelić(63 i 65)i Mihael Grljak(84),gosti:/.

Voćin - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Culej,Minauf D.,Vencl, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Kizivat(21 i 72)Marko Lah (19)i Emanuel Jaković(67),gosti:Mario Jozić (10 i 35)i Tomislav Ribić(81).

Rezovac - Bratstvo         5 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Lončar,Gašparić,Ivačić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Valentino Ivanković(9),Vlatko Lach(56),Alen Đureš(62),Dario Kovačević(65)i Stipo Đjak(75),gosti:Antonio Maresić(33)i Ivan Topić(42).

Zrinski (NB) - Mladost (Čač)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Orač, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Mroz(14 i 42)i Vlado Maršić(58).

Munja - Dinamo (Č)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Brdarić M.,Ličinić Saša,Vidović B., delegat: Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Pinćar(30), Marinko Jaklić(45)i Renato Škulj(80).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mikleuš         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Ferić,Herent, delegat: Budiša
Gledatelja oko 110. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(45)i Karlo Petrinić(72),gosti:Ivica Marjanović(9),Tomislav Giber(16)i Darko Kokoška(83).

Podravac (S) - Lukač 05         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Šantić,Grujić, delegat: Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Josip Mareković(76)i Mihael Šoštar(78),gosti:Stjepan Rajnović(33)i Mihael Šoštar(53). LISTA STRIJELACA: 7 golova:Antonio Babec (Suhopolje),6 golova: Karlo Petrinić(Graničar)i Alen Đureš(Rezovac),5 golova: Ivan Mroz(Mladost- Čaćinci)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 541012-4 13
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 540121-2 12
3. Mikleuš MikleušMikleuš 540115-8 12
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 53029-8 9
5. Rezovac RezovacRezovac 522120-12 8
6. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 52127-7 7
7. Voćin VoćinVoćin 521212-15 7
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 521212-16 7
9. Crnac CrnacCrnac 52125-10 7
10. Lukač 05 LukačLukač 05 51318-9 6
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 51226-6 5
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 51137-19 4
13. Munja Veliki RastovacMunja 50143-12 1
14. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 50056-15 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Voćin, Suhopolje, 24.9.2016. u 16,3o
Crnac - Lukač 05, Crnac, 25.9.2016. u 16,3o
Mikleuš - Podravac (S), Mikleuš, 25.9.2016. u 16,3o
Dinamo (Č) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Četekovac, 25.9.2016. u 16,3o
Mladost (Čač) - Munja, Čačinci, 25.9.2016. u 16,3o
Bratstvo - Zrinski (NB), Gornje Bazje, 25.9.2016. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac, Čađavica, 25.9.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.