Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Lukač 05 - Voćin         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Šantić,Duvnjak, delegat: Stojanović
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći. Grizelj (1),Lončar (51 iz 11 m) . Gosti : /

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mikleuš         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan,Ferić,Herent, delegat: Špiranec
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:Zlatko Balogović(35 iz 11m).Gosti:Marijanović(83),Jančić(89).

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Lješčak,Orač, delegat: Đurđević
Gledatelja 130. Strijelci: Domaći: Dunković (27). Gosti: /

Mladost (Čač) - Sloga (Z)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: I.Blažević
Gledatelja 200. Strijelci: Domaći: Ramić (66). Gosti: /

Dinamo (Č) - Graničar Bušetina         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Babić,Ličinić Saša, delegat: Špoljarić D.
Gledatelja 200. Strijelci: Domaći: Kokoška (74), D. Tunić (79). Gosti: J. Brlas (44), Popović (65 AG), Borić (85).

Rezovac - Podravac (S)         7 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Grujić,Majstorović I., delegat: Moslavac
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći: Babec (22,67), Buzuk (35,56), Dežmarić (59), Medić (73), Pejić (77). Gosti: Matić (61).

Bratstvo - Suhopolje         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Culej,Gašparić,Valent, delegat: Blažičević
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći: Kristić (26), Juhas (70 sa 11m). Gosti: Lončarek (24).***** LISTA STRIJELACA***9 golova Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 8 Juhas Zvonimir (5 KU) (Bratstvo) 7 Brlas Janko (1 KU) (BUŠETINA 1947)Lončarek Zdenko (Suhopolje) 6 Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05) 5 Bušljeta David (SLOGA)Dedaj Alen (SLOGA) Dunković Igor (2 KU) (Slavonija)Grizelj Marino (HNK Lukač-05)Jaković Emanuel (3 KU) (Voćin) Jančić Josip (Mikleuš) Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) Ramić Toni (Mladost (Čač)) Ugarković Ivan (Mladost (Čač))

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 650120-10 15
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 650118-10 15
3. Rezovac RezovacRezovac 641120-11 13
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 641116-8 13
5. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 640228-8 12
6. Lukač 05 LukačLukač 05 640214-9 12
7. Mikleuš MikleušMikleuš 621310-13 7
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 621312-19 7
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 621312-20 7
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 620415-11 6
11. Voćin VoćinVoćin 620410-16 6
12. Slavonija SladojevciSlavonija 62048-15 6
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 61054-23 3
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 60157-21 1

Sljedeće kolo

Suhopolje - Lukač 05, Suhopolje, 29.9.2018. u 16,00
Podravac (S) - Bratstvo, Nova Šarovka, 30.9.2018. u 16,00
Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 30.9.2018. u 16,00
Graničar Bušetina - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Bušetina, 30.9.2018. u 16,00
Sloga (Z) - Dinamo (Č), Zdenci, 30.9.2018. u 16,00
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač), Čađavica, 30.9.2018. u 16,00
Voćin - Slavonija, Voćin, 30.9.2018. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.