Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Mladost (Čač) - Dinamo (Č)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ M.-Stojnović Z.-Oklopčić M. , delegat: Trupina
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Ramić (27,82). Gosti :/

Voćin - Slavonija         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj M.- Szebenji M.- Nikolić A., delegat: Fabijanac
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Barić M. (17),Jaković E (66). Gosti : Jerešić (14).

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina B.-Gobac M.- Maslać M., delegat: Miklošević
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći : Martinčević (38,65). Gosti : Pohiba (16).

Borova - Bratstvo         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš N.- Majstorović Ivona- Kapitan E., delegat: Stipanić
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Milinović (45,61, 67), Mrazović (80).

Omladinac - Bušetina 1947         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović N.- Strusa A-Duvnjak D.- , delegat: Đurđević
Gledatelja 150. Strijelci :/. Gosti : Brlas (9),Fučkar (53),Petrinić (70).

Sloga (Z) - Rezovac         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Kristić N.- Hrženjak M.- Rakitničan D., delegat: Jelić
Gledatelja 170. Strijelci :Domaći : Dunković (17),Rupčić (22,81),Stjepić I. (58),Stjepić D. (74). Gosti!: Nreca (39),Marković (79).

Podravac (S) - Mikleuš         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta D.- Lješčak Mario- Brkić M., delegat: Moslavac
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Zajček (59),Androš (74). Gosti : Jančić (25),Rukavina (41,60).

Gradina - Ćeralije         9 : 2 ( 4 : 2 )
Suci: Loparac G.- Gašparić M.- Huber M., delegat: Stojanović
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Šoštar (13,21,68, 89,90),Kaladić (39),Juhas (45 sa 11m), Blažićević (80),Jugović (85). Gosti : Čović (24),Jozić M. (30).

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 651027-2 16
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 650118-6 15
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 650113-7 15
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 642021-6 14
5. Mikleuš MikleušMikleuš 632111-8 11
6. Gradina GradinaGradina 630320-17 9
7. Borova BorovaBorova 630312-15 9
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 622211-11 8
9. Voćin VoćinVoćin 62227-10 8
10. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 621312-18 7
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 62047-10 6
12. Slavonija SladojevciSlavonija 62047-15 6
13. Rezovac RezovacRezovac 612312-14 5
14. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 61146-19 4
15. Omladinac KorijaOmladinac 610511-22 3
16. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 60154-19 1

Sljedeće kolo

Ćeralije - Mladost (Čač), Ćeralije, 30.9.2020. u 16:00
Mikleuš - Gradina, Mikleuš, 20.9.2020. u 16:30
Rezovac - Podravac (S), Rezovac, 20.9.2020. u 16:30
Bušetina 1947 - Sloga (Z), Bušetina, 20.9.2020. u 16:30
Bratstvo - Omladinac, Gornje Bazje, 19.9.2020. u 16:30
Mladost (Mi) - Borova, Miljevci, 20.9.2020. u 16:30
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 20.9.2020. u 16:30
Dinamo (Č) - Voćin, Četekovac, 20.9.2020. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.