Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Voćin - Graničar Bušetina         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Loparac G.- Hrženjak M- Sertić j., delegat: Stipanić
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Gusić (9,26). Gosti : Petrinić (42,65).

Dinamo (Č) - Rezovac         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Stojnović Z. - Moslavac K.- Kovač S. , delegat: Grabovac
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Dorinka (48 sa 11m). Gosti : Subota (17),Topić (36),Bazijanac (69),Matijašević (75).

Podravac (S) - Borova         3 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar- Szebenji- Brkić M. , delegat: Radočaj
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Beneš (1 sa 11m, 78 sa 11m, 87). Gosti : Holec (11,58,68),Vračarić E. (55),Stupar (78 sa 11m).

Bratstvo - Omladinac         3 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Culej- Penava- Resler T. , delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Ivanković (40),Pšihistal (69,77 sa 11m). Gosti : Jeličić (9,42).

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović- Matić- Lješčak Mario, delegat: Špiranec
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Pintarić (6 autogol). Gosti:Main (52 autogol).

Mladost (Mi) - Mikleuš         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.- Ličinić Saša- Kokorić D. , delegat: Stojanović
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Dujmić (5 sa 11m), Jančić (75,87).

Sloga (Z) - Mladost (Čač)         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Špoljarić- Gašparić- Majstorović Ivona, delegat: Jambrešić
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Zeman (9,27,28),Turković (43),Ciglar (57). Gosti :/.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 760121-11 18
2. Rezovac RezovacRezovac 751123-7 16
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 750221-10 15
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 750217-9 15
5. Omladinac KorijaOmladinac 741220-13 13
6. Borova BorovaBorova 741215-12 13
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 740314-14 12
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 732219-14 11
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 731313-9 10
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 731313-9 10
11. Voćin VoćinVoćin 71158-19 4
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 71158-22 4
13. Slavonija SladojevciSlavonija 70166-20 1
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 70076-35 0

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Mladost (Čač), Bušetina, 13.10.2019. u 15:00
Mikleuš - Sloga (Z), Mikleuš, 13.10.2019. u 15:00
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi), Čađavica, 13.10.2019. u 15:00
Omladinac - Slavonija, Korija, 13.10.2019. u 15:00
Borova - Bratstvo, Borova, 13.10.2019. u 15:00
Rezovac - Podravac (S), Rezovac, 13.10.2019. u 15:00
Voćin - Dinamo (Č), Voćin, 13.10.2019. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.