Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Dinamo (Č) - Lukač 05         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Nađ M.- Ličinić Saša- Mimić B., delegat: Vargović
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Jaklić (27). Gosti : Nemčec (2,57),Babec (21),Egri (55 sa 11m).

Mladost (Čač) - Rezovac         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Kristić N.- Selenić H.- Kokorić D., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Rupčić (5,32,35),Mužar (76). Gosti :/.

Dinamo (KD) - DOŠK         3 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš N.- Majstorović I.- Resler T., delegat: Herent
Gledatelja 110. Strijelci :Domaći : Jagarinac (1,22),Rajnović (6). Gosti : Šalek (61),Zeman (84).

Bratstvo - Sloga (Z)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac G.- Vidović Volenik B.- Resler T.., delegat: Strusa
Gledatelja 350. Strijelci : Domaći : Jelovečki (19). Gosti : Obžetić (45).

Borova - Slavonija         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vicić A.- Grujić B.- Duvnjak D., delegat: Borbaš
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Jugović (21),Boroša (61). Gosti : Vencl (40),Matovina (75).

Mikleuš - Podravac (S)         13 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Rakitničan D.- Brkić M.- Maslać M., delegat: Moslavac
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Mrva (4),Kokoška L. (11,48),Birčić (32),Jančić (41),Crvenka (46),Ivčić (50),Kokoška Darko (55,68,75),Škulj (63),Šimunić (64),Dujmić (77). Gosti :/.

Mladost (Mi) - Crnac         7 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša- Lukac V.- Nikolić A., delegat: Stojanović
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Kolembus (2 sa 11m, 43,55 sa 11m, 80),Zebec (47,66),Jagnjić (68). Gosti : Marić (85),Kovačić (89).

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 752022-5 17
2. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 751125-12 16
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 750232-7 15
4. Lukač 05 LukačLukač 05 750231-9 15
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 742124-8 14
6. Mikleuš MikleušMikleuš 741228-17 13
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 741222-19 13
8. Rezovac RezovacRezovac 730426-21 9
9. Borova BorovaBorova 723214-10 9
10. DOŠK DolciDOŠK 720512-21 6
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 720512-28 6
12. Slavonija SladojevciSlavonija 71246-15 5
13. Crnac CrnacCrnac 710614-33 3
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 70074-67 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Crnac, Lukač, 8.10.2022. u 16:00
Podravac (S) - Mladost (Mi), Sopje, 9.10.2022. u 16:00
Slavonija - Mikleuš, Slatina, 9.10.2022. u 16:00
Sloga (Z) - Borova, Zdenci, 9.10.2022. u 16:00
DOŠK - Bratstvo, Dolci, 9.10.2022. u 16:00
Rezovac - Dinamo (KD), Rezovac, 9.10.2022. u 16:00
Dinamo (Č) - Mladost (Čač), Četekovac, 9.10.2022. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.