Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Lukač 05 - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Gašparić,Špiranec, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:/,gosti:Matej Potočki(50 i 78).

Voćin - Crnac         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Babić,Szebenji, delegat: Jelić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Boris Bihar(47 i 80)i Emanuel Jaković(17),gosti:Danijel Kubatov(38)i Toni Vukalović(75).

Rezovac - Suhopolje         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Minauf D., delegat: Budiša
Gledatelja oko 110. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Babec(66 i 67)i Zdenko Lončarek(88 sa 11m).

Zrinski (NB) - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Saša,Gebaj, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antonio Striber(4 i 54),Dejan Dundović(15)i Mihael Topolovec(52),gosti: Marko Mudri(7).

Munja - Bratstvo         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Stojnović, delegat: Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(33 i 69),Dragan Trupina(18 sa 11m)i Denis Prša(71),gosti:/.

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (Čač)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko,Herent,Ivačić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Bartolić(43)i Karlo Petrinić (77),gosti:Darijo Periša(31)i Marin Milovac(65).

Podravac (S) - Dinamo (Č)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Culej,Grujić,Brkić, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Matić(10)i Antonio Kušen (34) gosti:Mateo Hrkač(19). LISTA STRIJELACA:11 golova:Antonio Babec(Suhopolje), 8 golova:Karlo Petrinić(Graničar),6 golova:Alen Đureš(Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 760130-2 18
2. Mikleuš MikleušMikleuš 760121-9 18
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 752015-6 17
4. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 731312-12 10
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 731312-14 10
6. Crnac CrnacCrnac 731310-14 10
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 731316-21 10
8. Voćin VoćinVoćin 731315-23 10
9. Rezovac RezovacRezovac 723222-17 9
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 72239-11 8
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 721412-22 7
12. Lukač 05 LukačLukač 05 71339-14 6
13. Munja Veliki RastovacMunja 71157-13 4
14. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 70169-21 1

Sljedeće kolo

Suhopolje - Zrinski (NB), Suhopolje, 8.10.2016. u 16,oo
Crnac - Mikleuš, Crnac, 9.10.2016. u 16,oo
Dinamo (Č) - Lukač 05, Četekovac, 9.10.2016. u 16,oo
Mladost (Čač) - Podravac (S), Čačinci, 9.10.2016. u 16,oo
Bratstvo - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Gornje Bazje, 9.10.2016. u 16,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Munja, Čađavica, 9.10.2016. u 16,oo
Voćin - Rezovac, Voćin, 9.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.