Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Suhopolje         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Cafuta,Hudi,Ličinić Saša, delegat: Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Nikola Menegati(6 sa 11m), Antonio Babec(8)i Lovro Štefanec(20).

Zrinski (NB) - Voćin         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Martinović,Stojnović, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Roko Perić(6)i Pavao Vidić (22).

Dinamo (Č) - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Grujić,Kovač S., delegat: Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Dario Periša(78 sa 11m)i Ivan Ugarković(83).

Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Loparac,Vidović-Volenik,Ferić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Kristić(19 i 45),Antonio Bijuk(14)i Denis Ilić(50),gosti:Andrej Puškadija (90).

Slavonija - Lukač 05         5 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Vicić,Valent,Brkić, delegat: Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Patrik Fotez(28,34 i 86),Igor Dunković(12 saq 11m)i Matija Vencl(42),gosti:Domagoj Pakšec(60).

Podravac (S) - Mikleuš         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Gašparić,Moslavac L., delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći: Mateo Jerešić(71 i 90),Goran Kizivat(30)i Karlo Bičkei(64),gosti: Hrvoje Ibričić(68)i Silvio Matota(75).

Rezovac - Gradina         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Duvnjak,Hrženjak, delegat: Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(10 i 56),Siniša Subota(40),Dario Kovačević(50),Ivan Krznarić(64)i Mario Nreca(77),gosti:/. LISTA STRIJELACA:11 golova:ZVONIMIR JUHAS (Gradina),10 golova:Mateo Jerešić(Podravac), 9 golova: Lovro Štefanec(Suhopolje),8 golova: Matija Vencl(Slavonija)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 880026-1 24
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 852123-16 17
3. Rezovac RezovacRezovac 843122-6 15
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 843127-14 15
5. Slavonija SladojevciSlavonija 841321-18 13
6. Mikleuš MikleušMikleuš 841318-15 13
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 841310-10 13
8. Gradina GradinaGradina 832321-23 11
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 831410-15 10
10. Voćin VoćinVoćin 82247-13 8
11. Lukač 05 LukačLukač 05 82247-19 8
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 805312-18 5
13. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 810711-26 3
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 80178-29 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Podravac (S), Lukač, 14.10.2017. u 16,oo
Suhopolje - Zrinski (NB), Suhopolje, 14.10.2017. u 16,oo
Gradina - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Gradina, 15.10.2017. u 16,oo
Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 14.10.2017. u 16,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija, Čađavica, 15.10.2017. u 16,oo
Mladost (Čač) - Bratstvo, Čačinci, 15.10.2017. u 16,oo
Voćin - Dinamo (Č), Voćin, 15.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.