Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Suhopolje - Zrinski (NB)         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Loparac,Selenić, delegat: Babić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mihael Grljak(50 i 76),Davor Podnar(72)i Davor Perković(80),gosti:Mateo Jeretić (10).

Crnac - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Grujić,Vidović-Volenik, delegat: Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Kokoška(38 i 79).

Dinamo (Č) - Lukač 05         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vicić,Hrženjak,Dežmarić, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Bojan Kujavić(33 i 49)i Marijo Košorog(58 sa 11m),gosti:Lovro Štefanec(30)i Stjepan Rajnović(66).

Mladost (Čač) - Podravac (S)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Gebaj, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Domagoj Ninčević(7 sa 11m),Stipe Čavić(63)i Ivan Mroz(77),gosti:Luka Jozing(4).

Bratstvo - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         4 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Matić,Gašparić,Majstorović D., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(45 i 83),Mario Novosel(47)i Ivan Topić(66),gosti:Karlo Pelko(27 sa 11m),Karlo Petrinić(32)i Alen Fučkar(74).

Mladost 1930 (Čađ) - Munja         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Babić,Orač, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Jozić(20)i Danko Šimunić(45), gosti:/.

Voćin - Rezovac         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Valent,Pigler, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Pavao Vicić(50 i 85),gosti:Saša Jeftinija(33 sa 11m)i Tomislav Krmpotić(56). LISTA STRIJELACA:11 golova:Antonio Babec (Suhopolje),9 golova:Karlo Petrinić(Graničar), 6 golova:Alen Đureš(Rezovac),Ivan Mroz(Mladost-Čaćinci),Marijo Košorog(Dinamo),Darko Kokoška (Mikleuš)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 870134-3 21
2. Mikleuš MikleušMikleuš 870123-9 21
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 862018-7 20
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 841320-24 13
5. Voćin VoćinVoćin 832317-25 11
6. Rezovac RezovacRezovac 824224-19 10
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 831415-18 10
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 831413-16 10
9. Crnac CrnacCrnac 831410-16 10
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 831415-24 10
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 822410-14 8
12. Lukač 05 LukačLukač 05 813411-17 6
13. Munja Veliki RastovacMunja 81167-15 4
14. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 811611-21 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mladost (Čač), Lukač, 15.10.2016. u 16,oo
Rezovac - Crnac, Rezovac, 16.10.2016. u 16,oo
Zrinski (NB) - Voćin, Nova Bukovica, 16.10.2016. u 16,oo
Munja - Suhopolje, Veliki Rastovac, 16.10.2016. u 16,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost 1930 (Čađ), Okrugljača, 16.10.2016. u 16,oo
Podravac (S) - Bratstvo, Sopje, 16.10.2016. u 16,oo
Mikleuš - Dinamo (Č), Mikleuš, 16.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.