Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Lukač 05 - Podravac (S)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović,Herent,Grujić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Marijan Holec(14,27 i 90). gosti:Goran Kizivat(45).

Suhopolje - Zrinski (NB)         8 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš,Šantić,Penava E., delegat: Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Zdenko Lončarek(33,47 i 57), Antonio Babec(5 i 75),Lovro Štefanec(44 i 64)i Alen Hodak(58 sa 11m),gosti:Danijel Bošnjak(78).

Gradina - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Selenić,Valent,Vidović-Volenik, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Valentino Kaladić(83),gosti:Šimun Bartolić(7 i 14),Karlo Petrinić(21 i 53).

Mikleuš - Rezovac         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Nađ,Szebenji,Kokorić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Silvio Matota(42),gosti:Siniša Subota(14 i 29).

Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Brdarić M.,Babić,Ličinić Saša, delegat: Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(20)i Antonio Martinčević(50),gosti:Patrik Fotez(10),Božo Rivić (35)i Davor Cicvarić(76).

Mladost (Čač) - Bratstvo         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Majstorović D.,Stojnović, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vlado Maršić(15),Ivan Mroz(23),Ivan Ugarković(38),Dario Periša(50 sa 11m)i Filip Kraljević-Seričević(67-autogol),gosti:/.

Voćin - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Orač,Hrženjak, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(57-autogol)i Goran Vicić(67),gosti:Darko Kokoška(41)i Josip Kiš(74). LISTA STRIJELACA:11 golova:ZVONIMIR JUHAS(Gradina)i LOVRO ŠTEFANEC(Suhopolje),10 golova:Mateo Jerešić (Podravac),9 golova:Karlo Petrinić(Grničar)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 990034-2 27
2. Rezovac RezovacRezovac 953124-7 18
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 952223-21 17
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 951315-10 16
5. Slavonija SladojevciSlavonija 951324-20 16
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 943228-17 15
7. Mikleuš MikleušMikleuš 941419-17 13
8. Gradina GradinaGradina 932422-27 11
9. Lukač 05 LukačLukač 05 932410-20 11
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 931512-18 10
11. Voćin VoćinVoćin 92349-15 9
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 906314-20 6
13. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 920715-27 6
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 90189-37 1

Sljedeće kolo

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Zrinski (NB), Okrugljača, 21.10.2017. u 16,oo
Dinamo (Č) - Suhopolje, Četekovac, 22.10.2017. u 16,oo
Bratstvo - Voćin, Gornje Bazje, 22.10.2017. u 16,oo
Slavonija - Mladost (Čač), Sladojevci, 22.10.2017. u 16,oo
Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ), Sopje, 22.10.2017. u 16,oo
Rezovac - Lukač 05, Rezovac, 22.10.2017. u 16,oo
Gradina - Mikleuš, Gradina, 22.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.