Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Podravac (S) - Lukač 05         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Lješčak, delegat: Špoljarić
Gledatelja 50. Strijelci: Domaći:Androš(27). Gosti:Holec(22) Šoštar(66).

Mikleuš - Suhopolje         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Loparac G.,Valent,Kokorić, delegat: Babić
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći: Giber(76). Gosti:Ibriks(9.30,35) Babec(58).

Graničar Bušetina - Bratstvo         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Babić,Ličinić Saša, delegat: Strusa
Gledatelja 250. Strijelci: Domaći:Meseš(9). Gosti:Juhas(19).

Sloga (Z) - Rezovac         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Grujić,Brkić, delegat: Grabovac
Gledatelja 130. Strijelci: Domaći:Dijanešić(58) Bubaš(63) Vratković(82). Gosti:Dežmarić(71 sa 11m,88).

Mladost 1930 (Čađ) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan,Kovač S.,Ferić, delegat: Đurđević
Gledatelja 60. Strijelci: Domaći:Mađarević A.(20) Perošević(66) Šuvak(88). Gosti:/.

Voćin - Dinamo (Č)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Melinčević,Dežmarić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 60. Strijelci: Domaći:Tašić(23) R. Perić (90). Gosti:/.

Slavonija - Mladost (Čač)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Šantić,Penava E., delegat: Miklošević
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći:Novaković(74). Gosti:Ugarković(45) Jukić(58 sa 11m) Nemeth(77) Ramić(84).**** LISTA STRIJELACA****16 golova Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 12 Brlas Janko (1 KU) (BUŠETINA 1947) 10 Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) 9 Juhas Zvonimir (5 KU) (Bratstvo),Lončarek Zdenko (Suhopolje) 8 Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 7 Dedaj Alen (SLOGA),Dežmarić Vanja (1 KU) (Rezovac),Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05) Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo),Nemeth Marko (Mladost (Čač)),Šoštar Josip (HNK Lukač-05) 6 Bušetinčan Darko (BUŠETINA 1947),Bušljeta David (SLOGA),Dunković Igor (2 KU) (Slavonija) Grizelj Marino (HNK Lukač-05),Jaković Emanuel (4 KU) (Voćin),Jančić Josip (Mikleuš)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 980134-15 24
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 971130-12 22
3. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 970244-10 21
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 953122-10 18
5. Lukač 05 LukačLukač 05 960321-16 18
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 941422-15 13
7. Rezovac RezovacRezovac 941424-21 13
8. Voćin VoćinVoćin 931514-20 10
9. Mikleuš MikleušMikleuš 931514-23 10
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 930613-32 9
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 922515-28 8
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 922513-28 8
13. Slavonija SladojevciSlavonija 921610-23 7
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 90187-30 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mladost (Čač), Lukač, 20.10.2018. u 15:30
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Voćin, Okrugljača, 20.10.2018. u 15:30
Suhopolje - Graničar Bušetina, Suhopolje, 20.10.2018. u 15:30
Dinamo (Č) - Slavonija, Četekovac, 21.10.2018. u 15:30
Rezovac - Mladost 1930 (Čađ), Rezovac, 21.10.2018. u 15:30
Bratstvo - Sloga (Z), Gornje Bazje, 21.10.2018. u 15:30
Podravac (S) - Mikleuš, Nova Šarovka, 21.10.2018. u 15:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.