Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Dinamo (Č) - Graničar Bušetina         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Gašparić M.- Orač D., delegat: Penava
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Podravac (S) - Voćin         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan M.-.Kapitan E.- Jakupec K., delegat: Miklošević
Gledatelja 65. Strijelci :Domaći :Karafa(38). Gosti : Jaković E. (28),Barić (67),Čović I (90+2).

Bratstvo - Rezovac         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Lončar M.- Valent T.- Hrženjak M., delegat: Stojanović
Gledatelja 150. Strijelci : Pšihistal (36),Mikulić (59). Gosti : Matijašević (12),Krznarić (15).

Slavonija - Borova         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ M.- Majstorović Ivona- Duvnjak I., delegat: Grabovac
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Vračarić (38 autogol), Rivić (50),Jerešić (62). Gosti : Gegić (17,47,76).

Mladost (Mi) - Omladinac         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović N.- Lješčak M.- Kovač S., delegat: Babić
Gledatelja 110. Strijelci :Domaći : Ibričić (38). Gosti : Čupen (20).

Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš N.- Resler T.- Brkić M., delegat: Đurđević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Mladost (Čač) - Mikleuš         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J.- Matić M.- Moslavac K., delegat: Stošić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Ugarković (8),Mužar (69,82 sa 11m). Gosti : Jančić (55 sa 11m), Dunković A.(66).**LISTA STRIJELACA""10 golova Petrinić Karlo (Graničar Bušetina) 8 Bazijanac Patrik (Rezovac) Grubić Vedran (Omladinac) Holec Tomislav (Borova) Jančić Josip (1 KU) (Mikleuš) Mužar Ivan (2 KU) (Mladost (Čač)) 6 Beneš Milenko (2 KU) (Podravac) Brlas Janko (3 KU) (Graničar Bušetina) Ciglar Danijel (Sloga) Dežmarić Vanja (Rezovac) Gegić Mateo (Borova) Obžetić Darko (1 KU) (Borova) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 5 Gusić Ivica (1 KU) (Voćin) Ibričić Hrvoje (Mladost) Škvarić Tomislav (Omladinac) 4 Dunković Antun (Mikleuš) Keler Alen (1 KU) (Mladost) Nemeth Marko (Mladost) Nikolić Mihael (Sloga) Pšihistal Mario (1 KU) (Bratstvo) Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač))

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 962132-10 20
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 961220-10 19
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 960326-17 18
4. Mikleuš MikleušMikleuš 960325-18 18
5. Borova BorovaBorova 952224-18 17
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 943224-16 15
7. Omladinac KorijaOmladinac 942321-15 14
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 942317-11 14
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 941419-22 13
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 932413-11 11
11. Voćin VoćinVoćin 931515-21 10
12. Slavonija SladojevciSlavonija 912610-23 5
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 91269-26 5
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 90098-45 0

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Mikleuš, Bušetina, 27.10.2019. u 14:00
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač), Čađavica, 27.10.2019. u 14:00
Omladinac - Sloga (Z), Korija, 27.10.2019. u 14:00
Borova - Mladost (Mi), Borova, 27.10.2019. u 14:00
Rezovac - Slavonija, Rezovac, 27.10.2019. u 14:00
Voćin - Bratstvo, Voćin, 27.10.2019. u 14:00
Dinamo (Č) - Podravac (S), Četekovac, 27.10.2019. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.