Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Mikleuš - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina B.- Resler T.- Kovač S., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Mužar (63),Ugarković (85).

Rezovac - Ćeralije         8 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar M.- Ferić M.- Szebenji M. , delegat: Babić
Gledatelja 220. Strijelci : Domaći : Tomić (17),Nreca (32),Kovačević (52),Boroša (74,80,82),Iharoš (82 sa 11m). Gosti :/. Službeni predstavnik gostiju Mika Tomić prijavljuje se disciplinskom sucu jer nije htio potpisati zapisnik.

Bušetina 1947 - Gradina         6 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Kristić N.- Penava E.- Gobac M., delegat: Trupina
Gledatelja 400. Strijelci :Domaći : Petrinić (6,12,24,27),Štefanec (60),Brlas (68). Gosti : Peić D. (75).

Bratstvo - Podravac (S)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Loparac G.- Vukman D., delegat: Penava
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći : Hokman (26),Kozlinger (60),Milinović (66). Gosti : Rastija (58).

Mladost (Mi) - Sloga (Z)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Loparac G.- Grujić B.- Lješčak Mario, delegat: Blažević I.
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Nemeth (26),Pohiba (90). Gosti : Dunković (24),Rupčić (27,49).

Slavonija - Omladinac         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Nađ M.- Kokorić D.- Nikolić A., delegat: Moslavac
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći :Jerešić (20 sa 11m, 71),Tropšek (30),Fotez (32,47). Gosti :/.

Dinamo (Č) - Borova         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj M.- Selenić H.- Rakitničan D., delegat: Radočaj
Gledatelja 50. Strijelci : Dorinka (23),Jaklić (89). Gosti : Doležal (14).

Voćin - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J.- Ličinić Saša- Loparac Matea, delegat: Miklošević
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Jozić N. (44), Gusić (75). Gosti : Ribić (49).

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 972031-8 23
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 971136-8 22
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 970229-10 21
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 970219-11 21
5. Voćin VoćinVoćin 952215-13 17
6. Mikleuš MikleušMikleuš 942314-14 14
7. Rezovac RezovacRezovac 933322-15 12
8. Borova BorovaBorova 940517-20 12
9. Slavonija SladojevciSlavonija 940515-20 12
10. Gradina GradinaGradina 931522-27 10
11. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 931517-29 10
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 930621-17 9
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 922513-18 8
14. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 922512-23 8
15. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 91268-24 5
16. Omladinac KorijaOmladinac 910812-46 3

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ), Čačinci, 11.10.2020. u 15:30
Borova - Voćin, Borova, 11.10.2020. u 15:30
Omladinac - Dinamo (Č), Korija, 11.10.2020. u 15:30
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 11.10.2020. u 15:30
Podravac (S) - Mladost (Mi), Sopje, 11.10.2020. u 15:30
Gradina - Bratstvo, Gradina, 11.10.2020. u 15:30
Ćeralije - Bušetina 1947, Ćeralije, 11.10.2020. u 15:30
Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 11.10.2020. u 15:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.