Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Bratstvo - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gašparić,Dežmarić,Orač, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Sudarić(16)i Mario Novosel(48).

Sokol - Standard         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,Vidalina,Bošnjak, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. strijelci:domaći:Josip Lanščak(26 sa 11m),Strahinja Kepec(30)i Mihael Lanščak(61), gosti: Stipan Vidović(31-autogol).

Zrinski (NB) - Gradina         7 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Nađ,Gebaj, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Nukić(66 i 70),Dario Petrović(8 sa 11m),Tomislav Lukić(28),Luka Jozing(52),Antonio Striber(24)i Josip Bistrović(85), gosti: Velimir Jurišić(15).

Suhopolje - Sloga (Z)         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Gašparić,Mesarić,Matić, delegat: Zoran Stošić
gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Tolo(51 sa 11m i 65 sa 11m),Tihomir Šarić(19),Samuel Spudić(41),Darko Obžetić(43)i Ivan Egri(73),gosti:/.

Omladinac - Mladost (Mi)         9 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Gomerčić,Vencl,Vinovrški, delegat: Robert Špiranec
gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Roberto Meseš(13,58 i 82),Valentino Cik(16,33 i 81),Dario Godeč(18),Marko Korenički(54)i Bruno Borondić(75), gosti:/.

Dinamo (Č) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ramić P.,Grgurić, delegat: Vlado Uršanić
gledatelja oko 80. strijelci:domaći:Bojan Kujević(30),Marijo Košorog(37)i Dušan Vurdelja(54),gosti:Kristijan Petrinić(75 i 86).

Podgorje - Slavonija         4 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Vecko I.,Vukman D.,Majstorović L., delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vedran Šmer(30 sa 11m i 51)i Ivan Čavar(40 i 70),gosti:Igor Dunković(10)i Sanjin Gumbarević(33). *****LISTA STRIJELACA***** 3 gola : Roberto Meseš(Omladinac)i Valentino Cik (Omladinac),2 gola : Mario Nukić(Zrinski),Mario Tolo(Suhopolje),Kristijan Petrinić(Graničar), Vedran Šmer(Podgorje),Ivan Čavar(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 11009-0 3
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 11007-1 3
3. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 11006-0 3
4. Podgorje PodgorjePodgorje 11004-2 3
5. Sokol MilanovacSokol 11003-1 3
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 11002-0 3
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 11003-2 3
8. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 10012-3 0
9. Slavonija SladojevciSlavonija 10012-4 0
10. Standard Nova ŠarovkaStandard 10011-3 0
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 10010-2 0
12. Gradina GradinaGradina 10011-7 0
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 10010-6 0
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 10010-9 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Slavonija, Sveti Đurađ, 1.9.2013. u 16,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Podgorje, Okrugljača, 1.9.2013. u 16,30
Mladost (Mi) - Dinamo (Č), Miljevci, 1.9.2013. u 16,30
Sloga (Z) - Omladinac, Zdenci, 1.9.2013. u 16,30
Gradina - Suhopolje, Gradina, 1.9.2013. u 16,30
Standard - Zrinski (NB), Nova Šarovka, 1.9.2013. u 16,30
Bratstvo - Sokol, Gornje Bazje, 1.9.2013. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.