Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Tehničar - Miholjac         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Ličinić Saša,Oklopčić ,Pipić, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Darko Obžetić(22) Gosti:Zlatko Miler(2,14)

Mladost (V) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Grujić,Lulić,Mikolčić, delegat: Herent
Strijelci:Gosti:Josip Slavić(14),Marijo Balogović(34,85)

Napredak - Mladost (B)         2 : 4 ( 1 : 0 )
Suci: Babić,Smrček,Vrekalić, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Željko Šoštar(40),Boris Zagorac(52) Gosti:Tomica Sraka(59),Goran Vuk(73),Zdenko Zdelar(78),Mihael Čolak(88)

St. Brezovica - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Gojmerac,Brlas Marin,Vargović, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Slaven Turković(33),Danijel Potonjac(55) Gosti:Danijel Kubatov(17),Ivan Bošnjak(36,72)

Standard - Grabić         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,Smrček M.,Krupa, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Marijan Makar(10,74),Tomislav Petrak(35) Gosti:Anđelko Kožić(23),Velibor Gojić(65),Gordan Branković(70)

Graničar Bušetina - Sloga (DS)         6 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Vencl,Makvić,Sertić, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Nikola Stubičar(6,52),Antonio Klasić(30,90),Mario Mikolčić(50),Danijel Borić(80) Gosti:Dejan Prajo(44),Stjepan Ivšić(75)Ivica Miličević(88)

DOŠK - Podgorje         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grgurić,Biškupović,Cvijanović, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Mario Kemper(22,54 iz 11m,87),Mario Lončar(50)

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. DOŠK DolciDOŠK 1081128-8 25
2. Grabić GrabićGrabić 1072132-16 23
3. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1071235-15 22
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 1070330-21 21
5. Podgorje PodgorjePodgorje 1061326-21 19
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1052323-23 17
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1051420-19 16
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1041519-26 13
9. Napredak RušaniNapredak 1031612-19 10
10. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1031614-22 10
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1030717-28 9
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1030713-24 9
13. Tehničar CabunaTehničar 1012716-26 5
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1011815-32 4

Sljedeće kolo

Podgorje - Tehničar, Podgorje, 9.11.2008. u 14,00
Sloga (DS) - DOŠK, Dugo Selo, 9.11.2008. u 14,00
Grabić - Graničar Bušetina, Grabić, 9.11.2008. u 14,00
Mladost 1930 (Čađ) - Standard, Čađavica, 9.11.2008. u 14,00
Mladost (B) - St. Brezovica, Bakić, 9.11.2008. u 14,00
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Napredak, Okrugljača, 9.11.2008. u 14,00
Miholjac - Mladost (V), Gornji Miholjac, 9.11.2008. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.