Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Podgorje - Turnašica         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kečkiš,Teri,Štauduar, delegat: Vargović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Javorović(10)iRazum(20), gosti:/

Grabić - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Lončar M.,Mikolčić, delegat: Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Razum(3 sa 11m)i Jurišić(54), gosti:Služek(62),

Slavonija - Tehničar         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Gašparić,Adamović,Biškupović, delegat: Hulak
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Štampar(27), gosti:Stupar(70i84)iVukić(15),

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Graničar Bušetina         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Horvatinović,Smrček I., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Petrinić(70i84)iZ.Balogović(42), gosti:Klasić(54),

Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vencl,Velić,Ugarković, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Ivan Barukčić(32i51),M.Kušar(4)i B.Kušar(77), gosti:I.Konta(38),

Mladost (B) - Sveti Đurađ         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Penava,Brlas Marin,Majstorović, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Gracek(7)iSkrobić(50), gosti:Kufner(7)iBajser(57),

Mladost (V) - Standard         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Oklopčić,Matić, delegat: Budiša
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Špoljarić(35), gosti:Nukić(16i76), *****Lista strijelaca***** 17 golova : Mario Nukić(Standard), 11 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 10 golova : Ivan Barukčić(Sloga)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 1073035-9 24
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1071224-12 22
3. Slavonija SladojevciSlavonija 1062219-15 20
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1053219-13 18
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1045118-11 17
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1042429-23 14
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1042423-17 14
8. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1032524-27 11
9. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1025316-21 11
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1031622-25 10
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 1031619-22 10
12. Grabić GrabićGrabić 1031619-27 10
13. Tehničar CabunaTehničar 1022613-36 8
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 101277-29 5

Sljedeće kolo

Standard - Podgorje, Nova Šarovka, 7.11.2010. u 14,oo
Sveti Đurađ - Mladost (V), Sveti Đurađ, 7.11.2010. u 14,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B), Čađavica, 7.11.2010. u 14,oo
Graničar Bušetina - Sloga (Z), Bušetina, 7.11.2010. u 14,oo
Tehničar - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Cabuna, 7.11.2010. u 14,oo
Mladost (Mi) - Slavonija, Miljevci, 7.11.2010. u 14,oo
Turnašica - Grabić, Turnašica, 7.11.2010. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.