Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Turnašica - Sveti Đurađ         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Teri,Košić,Matić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Dubravko Jakupec(17) Gosti:Željko Pšihistal(14),Velimir Viljevac(88)

Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z)         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Brkić,Grgurić,Sabljak, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(14) Gosti:Ivan Mroz(10),Zoran Čakalić(31,67,72)

Napredak - Podravac (S)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Ević,Adamović, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Ante Slavić(60) Gosti:Marijan Granjaš(84)

Kladare - Slavonija         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Medved,Smrček I.,Vinovrški, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Zdravko Bujanić(20,64),Ivan Ivanec(85) Gosti:Alen Hodak(3)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Graničar Bušetina         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Smrček M.,Biškupović, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Marijo Balogović(4),Kristijan Petrinić(73 iz 11m) Gosti:Danijel Borić(15),Marijo Mikolčić(87)

Mladost (Mi) - Mladost (V)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Cvijanović,Velić, delegat: Damir Grahovac
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Nikola Markanović(71),Ivan Stiglec(85)Gosti:/

Podgorje - Grabić         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Orač,Kelečić,Horvat, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Miroslav Benčik(60),Vedran Šmer(71) Gosti: Gabud Vedran(2),Matko Filipović(10,80) *****Lista strijelaca***** 12 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 11 golova : Sanjin Gumbarević(Slavonija),Marijo Balogović(Graničar),10 golova : Josip Zajček (Podravac) i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 1071224-10 22
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1061316-12 19
3. Napredak RušaniNapredak 1053223-16 18
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1052329-21 17
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1052328-20 17
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1051423-14 16
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1050518-26 15
8. Podgorje PodgorjePodgorje 1042426-25 14
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1042425-25 14
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1042421-27 14
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1032529-38 11
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1031614-18 10
13. Grabić GrabićGrabić 1014517-24 7
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 1011813-30 4

Sljedeće kolo

Grabić - Turnašica, Grabić, 30.10.2011. u 14,3o
Mladost (V) - Podgorje, Vukosavljevica, 30.10.2011. u 14,3o
Graničar Bušetina - Mladost (Mi), Bušetina, 30.10.2011. u 14,3o
Slavonija - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Sladojevci, 30.10.2011. u 14,3o
Podravac (S) - Kladare, Sopje, 30.10.2011. u 14,3o
Sloga (Z) - Napredak, Zdenci, 30.10.2011. u 14,3o
Sveti Đurađ - Mladost 1930 (Čađ), Sveti Đurađ, 30.10.2011. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.