Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Sveti Đurađ - Kladare         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Marinović, Vukman D., delegat: Ivica Pavić
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Željko Pšihistal(30,60 iz 11m),Bruno Vorih(56),Velimir Viljevac(82) Gosti:Danijel Maltarić(37),Dominik Maresić(69)

Mladost (Mi) - Mladost (SG)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Puškarić,Grđan, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Matko Filipović(22) Gosti:/

Standard - Dinamo (Č)         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Tašić,Vinovrški,Stojnović, delegat: Damir Grahovac
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mario Nukić(9) Gosti:Nikola Marinović(28),Marijo Košorog(49 iz 11m),Roko Perić(81)

Graničar Bušetina - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Lončar M.,Stanić,Kožul, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Pavao Djak(10),Antonio Klasić(87 iz 11m) Gosti:Miroslav Čor(16),Andrejas Černeli(28),Kristijan Petrinić(38 iz 11m,57 iz 11m)

Sloga (Z) - Slavonija         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Lulić,Barčan,Hrženjak, delegat: Josip Burcar
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Ivan Barukčić(6 iz 11m),Alen Dedaj(8,41,78)Bojan Kušar(73,81) Gosti:Antonio Radonić(50)

Bratstvo - Podgorje         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Matić,Kelečić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Dario Čančar(72) Gosti:Vedran Šmer(34),Antun Podgornik(81,86 iz 11m)

Napredak - Omladinac         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Herent,Dežmarić,Smrček M., delegat: Goran Abalić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Robert Šajin(26 iz 11m,85),Mario Jozić(44,68 iz 11m),Antonio Jugović(72) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 11 golova: Mario Jozić(Napredak),9 golova:Ivan Barukčić(Sloga),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ), 8 golova:Mario Nukić(Standard),Andreas Černeli (Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 1071229-18 22
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1062227-13 20
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1062227-13 20
4. Podgorje PodgorjePodgorje 1062222-15 20
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1060429-19 18
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1052323-15 17
7. Omladinac KorijaOmladinac 1052319-16 17
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1042425-22 14
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1042412-13 14
10. Standard Nova ŠarovkaStandard 1042418-20 14
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1041514-24 13
12. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 101368-22 6
13. Kladare KladareKladare 1010914-33 3
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1001915-39 1

Sljedeće kolo

Omladinac - Sveti Đurađ, Korija, 4.11.2012. u 14,3o
Podgorje - Napredak, Podgorje, 4.11.2012. u 14,3o
Slavonija - Bratstvo, Sladojevci, 4.11.2012. u 14,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sloga (Z), Okrugljača, 4.11.2012. u 14,3o
Dinamo (Č) - Graničar Bušetina, Četekovac, 4.11.2012. u 14,3o
Mladost (SG) - Standard, Stari Gradac, 4.11.2012. u 14,3o
Kladare - Mladost (Mi), Kladare, 4.11.2012. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.