Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Podgorje - Tehničar         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Grujić,Botković,Mikolčić, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Zoran Šisler(19),Matej Đureš(38),Vedran Šmer(84),Bruno Polić(87) Gosti:Darko Obžetić(6)

Sloga (DS) - DOŠK         1 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Herent,Vinovrški,Habijanić, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Dejan Prajo(38) Gosti:Mario Kemper(5,38,53),Mario Lončar(9),Hrvoje Gubeljak(87)

Grabić - Graničar Bušetina         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić P.,Biškupović,Cvijanović, delegat: Radočaj
Strijelci:Gosti:Nikola Stubičar(83)

Mladost 1930 (Čađ) - Standard         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: LičinićSi.,Merkaš,Vargović, delegat: Kuzman


Mladost (B) - St. Brezovica         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Grgurić,Sertić, delegat: Đuračić
Strijelci:Gosti:Blaž Bilobrk(86)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Napredak         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Gojmerac,Oklopčić,Makvić, delegat: Rakijašić
Strijelci:Domaći:Zlatko Balogović(18,85),Marijo Balogović(23),Kristijan Petrinić(40,89)Davor Počepan(59) Gosti:Željko Tambić(52 iz 11m)

Miholjac - Mladost (V)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Orač,Premec,Velić, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Marko Klement(1),Marijo Klement(75) Gosti:Antonijo Špoljarić(23)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. DOŠK DolciDOŠK 1191133-9 28
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1181241-16 25
3. Grabić GrabićGrabić 1172232-17 23
4. Podgorje PodgorjePodgorje 1171330-22 22
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 1170430-22 21
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1161421-19 19
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1153323-23 18
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1142519-26 14
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1141615-22 13
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1140715-25 12
11. Napredak RušaniNapredak 1131713-25 10
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1130818-30 9
13. Tehničar CabunaTehničar 1112817-30 5
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1111916-37 4

Sljedeće kolo

Tehničar - Mladost (V), Cabuna, 16.11.2008. u 14,00
Napredak - Miholjac, Rušani, 16.11.2008. u 14,00
St. Brezovica - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Brezovica, 16.11.2008. u 14,00
Standard - Mladost (B), Nova Šarovka, 16.11.2008. u 14,00
Graničar Bušetina - Mladost 1930 (Čađ), Bušetina, 16.11.2008. u 14,00
Grabić - DOŠK, Grabić, 16.11.2008. u 14,00
Podgorje - Sloga (DS), Podgorje, 16.11.2008. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.