Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Podgorje - Sveti Đurađ         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta D.-Kovač S.- Jakupec K., delegat: Stojanović
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Jurković (45). Gosti : Ladović (53).

Dinamo (KD) - Lukač 05         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Rakitničan D.- Majstorović L.- Moslavac K., delegat: Budiša
Gledatelja 60. Strijelci : Domaći : Draganić (23). Gosti : Pakšec (88).

Kladare - Mladost (V)         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Presečan M.- Orač D.- Škudar A., delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Presečan (3,22),Gjanić (53),Debeljak (56). Gosti : Sesvečan (sa 11m, 86).

Gradina - Turanovac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J.- Vukman D.- Loparac M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 200. Strijelci : Milinović (35,67),Juhas (49 sa 11m). Gosti :/.

Croatia - Drava         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Božić J.- Smrček M.- Kapitan E., delegat: Lozar
Gledatelja 30. Strijelci : Domaći : Janči (8,61),Šerepec (36),Kovač (65),Pavić (68),Martinčević (86). Gosti : Paulović A. (70).

Bilogora 1947 - Sokol         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kristić N.- Strusa A.- Brkić M., delegat: Vencl
Gledatelja 35. Strijelci : Domaći : Cik (5,51,56,82),Vlaisavljević (79). Gosti :/. ***LISTA STRIJELACA***14 golova Grizelj Marino (SVETI ĐURAĐ) 11 Biondić Ivan (SVETI ĐURAĐ) Juhas Zvonimir (1 KU) (Gradina) Nemčec Mateo (MLADOST) Paulović Antonio (DRAVA) 10 Djak Stipo (1 KU) (BILOGORA 1947) Jagica Ronald (TURANOVAC) Maresić Dominik (Kladare) 9 Milinović Dino (Gradina) Tomić Mateo (SOKOL) 7 Cik Valentino (2 KU) (BILOGORA 1947) Iličić Mirko (DINAMO) Mareković Ivan (DRAVA) 6 Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) Puškarić Vladimir (Gradina) Vlaisavljević Siniša (BILOGORA 1947) Šerepec Vanja (CROATIA) 5 Martelo Mihael (SOKOL) Pakšec Domagoj (HNK Lukač-05) Pavić Matija (CROATIA) Tomšić Matija (HNK Lukač-05) Vujčić Matej (1 KU) (Gradina) 4 Draganić Josip (TURANOVAC) Draganić Karlo (DINAMO) Jovanović Stjepan (TURANOVAC) Kršić Jasmin (HNK Lukač-05) Lanščak Josip (SOKOL) Čančar Dario (TURANOVAC)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 11100140-15 30
2. Turanovac TuranovacTuranovac 1191138-11 28
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1161437-29 19
4. Sokol MilanovacSokol 1160527-24 18
5. Drava Terezino PoljeDrava 1160534-32 18
6. Podgorje PodgorjePodgorje 1135316-13 14
7. Croatia GrabrovnicaCroatia 1142526-26 14
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1141629-29 13
9. Lukač 05 LukačLukač 05 1141621-29 13
10. Kladare KladareKladare 1132625-44 11
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1123620-35 9
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 11101023-49 3

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.