Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Standard - Podgorje         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vencl,Sertić,Mikolčić, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Marijan Makar(58) Gosti:Antun Podgornik(12) Gledatelja oko 50.

Sveti Đurađ - Mladost (V)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko M.,Adamović,Horvatinović, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Emil Smetiško(34) Gosti:Denis Žalac(3) Gledatelja oko 70.

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Si.,Biškupović,Cvijanović, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Milenko Uglješić(3)Ivica Konta(5,57) Gosti:Goran Vuk(43 iz 11m),Kristijan Medved(48) Gledatelja oko 80.

Graničar Bušetina - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Kečkiš,Matić, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Dario Bačić(70) Gledatelja oko 60.

Tehničar - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Grgurić,Barčan,Marinović, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Stevo Stupar(40) Gosti:Kristijan Petrinić(43,56),Josip Slavić(77) Gledatelja oko 50.

Mladost (Mi) - Slavonija         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Krmpotić,Stanić,Ugarković, delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Dubravko Zebec(32) Gosti:Zoran Main(74) Gledatelja oko 80.

Turnašica - Grabić         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Orač,Smrček M.,Smrček, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Marko Balažić(27) Gosti:/ Gledatelja oko 100. *****Lista strijelaca***** 17 golova : Mario Nukić(Standard), 13 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 10 golova : Ivan Barukčić(Sloga) i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 1174036-10 25
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1172225-13 23
3. Slavonija SladojevciSlavonija 1163220-16 21
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1154220-14 19
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1146119-12 18
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1152430-23 17
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1152426-19 17
8. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1142527-28 14
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1141620-22 13
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1132623-26 11
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1125416-22 11
12. Grabić GrabićGrabić 1131719-28 10
13. Tehničar CabunaTehničar 1122714-39 8
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 111289-32 5

Sljedeće kolo

Podgorje - Grabić, Podgorje, 14.11.2010. u 14,oo
Slavonija - Turnašica, Sladojevci, 14.11.2010. u 14,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (Mi), Okrugljača, 14.11.2010. u 14,oo
Sloga (Z) - Tehničar, Zdenci, 14.11.2010. u 14,oo
Mladost (B) - Graničar Bušetina, Bakić, 14.11.2010. u 14,oo
Mladost (V) - Mladost 1930 (Čađ), Vukosavljevica, 14.11.2010. u 14,oo
Standard - Sveti Đurađ, Nova Šarovka, 14.11.2010. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.