Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Grabić - Turnašica         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić M.,Adamović,Kožul, delegat: Vlado Kolarić
Gledatelja:50:Strijelci:Domaći:Anđelko Kožić(32) Gosti:Matija Šokec(12),Saša Crnec(61),Mario Sulimanec(72)

Mladost (V) - Podgorje         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Gebaj,Vinovrški,Horvatinović, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Ivan Čavar(28),Marko Pokupić(34),Davor Jurić(68) Gosti:Tomislav Hlišć(4),Antun Podgornik(78)

Graničar Bušetina - Mladost (Mi)         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Barčan,Košić, delegat: Ivica Mikić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Ivan Bistrović(21),Davorin Pavlić(65),Danijel Borić(84) Gosti:Dario Pohiba(45 iz 11m),Ivan Štiglec(47,83),Dejan Matota(68)

Slavonija - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Cvijanović,Marinović, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Igor Pelikan(37) Gosti:Zlatko Balogović(7,51 iz 11m),Marijo Balogović(49)

Podravac (S) - Kladare         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Biškupović,Sabljak, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Josip Zajček(30,72) Gosti:/

Sloga (Z) - Napredak         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Hrženjak,Velić, delegat: Josip Burcar
Gledatelja:20.Strijelci:Domaći:Filip Mataija(84 iz 11m) Gosti:Jasmin Božić(33),Antonio Jugović(73),Goran Peić(80,,Mario Jozić(86)

Sveti Đurađ - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš,Kelečić,Horvat, delegat: Robert Cenger
Gledatelja:50.Strijelci:Emil Smetiško(11),Ivan Feketija(35),Velimir Viljevac(40 iz 11m),Željko PŠihistal(83 iz 11m) Gosti:Danko Šimunić(87 iz 11m) *****Lista strijelaca***** 13 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 12 golova : Marijo Balogović(Graničar),Josip Zajček(Podravac), 11 golova : Sanjin Gumbarović(Slavonija) i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 1171324-12 22
2. Napredak RušaniNapredak 1163227-17 21
3. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1162332-22 20
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1161425-14 19
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1161417-16 19
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1160522-27 18
7. Slavonija SladojevciSlavonija 1152429-23 17
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1152428-27 17
9. Podgorje PodgorjePodgorje 1142528-28 14
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1142524-31 14
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1141618-21 13
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1132630-42 11
13. Grabić GrabićGrabić 1114618-27 7
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 1121816-31 7

Sljedeće kolo

Turnašica - Mladost 1930 (Čađ), Turnašica, 6.11.2011. u 14,3o
Napredak - Sveti Đurađ, Rušani, 6.11.2011. u 14,3o
Kladare - Sloga (Z), Kladare, 6.11.2011. u 14,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Podravac (S), Okrugljača, 6.11.2011. u 14,3o
Mladost (Mi) - Slavonija, Miljevci, 6.11.2011. u 14,3o
Podgorje - Graničar Bušetina, Podgorje, 6.11.2011. u 14,3o
Grabić - Mladost (V), Grabić, 6.11.2011. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.