Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Dinamo (Č) - Sveti Đurađ         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Kokorić,Medved, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nikola Marinović(75 i 84),gosti: Igor Bajser(28)i Dragan Dogan(68).

Podgorje - Omladinac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Vidović,Horvatinović, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Andrej Čupen(33 autogol)i Vedran Šmer(49 sa 11m),gosti:Ivan Bačar(77).

Slavonija - Suhopolje         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Gebaj,Špiranec,Dežmarić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Milan Hranić(38),gosti:Darko Obžetić(7 i 45)i Davor Podnar(65 i 71).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Zrinski (NB)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Šamu,Košić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivica Ščulija(84)i Zlatko Balogović(88),gosti:Mihael Topolovec(27).

Mladost (Mi) - Sokol         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Vinovrški,Vidalina, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dario Pohiba(30),gosti:/.

Sloga (Z) - Bratstvo         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Grgurić,Hrženjak,Selenić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(68)i Denis Kiris(74),gosti:Mario Novosel(45),Mario Pšihistal(71)i Danijel Brođanac(87).

Gradina - Standard         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Smrček I.,Marinović, delegat: Damir Grahovac
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Dejan Peić(27),Miro Baltić(52)i Mario Vrbanić(76). *****LISTA STRIJELACA***** 14 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),11 golova: Tihomir Šarić(Suhopolje),Nikola Menegati (Suhopolje)i Mario Nukić(Zrinski),10 golova: Kristijan Petrinić(Graničar),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 11110064-5 33
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1171332-13 22
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1171319-16 22
4. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1161420-15 19
5. Omladinac KorijaOmladinac 1153321-12 18
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1143425-24 15
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1150614-29 15
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1134424-28 13
9. Gradina GradinaGradina 1141622-28 13
10. Sokol MilanovacSokol 1141615-26 13
11. Podgorje PodgorjePodgorje 1133518-29 12
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1132615-30 11
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1131722-33 10
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 1111913-36 4

Sljedeće kolo

Suhopolje - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Suhopolje, 9.11.2013. u 14,00
Sveti Đurađ - Standard, Sveti Đurađ, 10.11.2013. u 14,00
Bratstvo - Gradina, Gornje Bazje, 10.11.2013. u 14,00
Sokol - Sloga (Z), Milanovac, 10.11.2013. u 14,00
Zrinski (NB) - Mladost (Mi), Nova Bukovica, 10.11.2013. u 14,00
Omladinac - Slavonija, Korija, 10.11.2013. u 14,00
Dinamo (Č) - Podgorje, Četekovac, 10.11.2013. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.