Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Tehničar - Mladost (V)         2 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Orač,Vinovrški,Smrček I., delegat: Štefanec
Strijelci:Domaći:Vlatko Vukelić(13,60) Gosti:Robert Puh(72,85),Davor Jurić(88)

Napredak - Miholjac         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Oklopčić,-, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Damir Markovinović(77) Gosti:Vedran Skoko(83)

St. Brezovica - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Velić,Marin Brlas,Ribić, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Slaven Turković(23),Mario Jugović(77) Gosti:Kristijan Petrinić(52),Marijo Balogović(58)

Standard - Mladost (B)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gojmerac,,Merkaš,Matić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Marko Hrgetić(38) Gosti:Kristijan Medved(25),Ivica Vuk(61)

Graničar Bušetina - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Barčan,Špiranec, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Danijel Borić(20,42,74),Antonio Klasić(86) Gosti:Ivica Konta(32,65 iz 11m)

Grabić - DOŠK         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Dežmarić,Marinović, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Alen Hođina(34) Gosti:Mario Lončar(76)

Podgorje - Sloga (DS)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Mikolčić,Horvatinović, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Zoran Šisler(43) Gosti:Igor Šokac(32 iz 11m)

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. DOŠK DolciDOŠK 1292134-10 29
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1282243-18 26
3. Grabić GrabićGrabić 1273233-18 24
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 1280432-23 24
5. Podgorje PodgorjePodgorje 1272331-23 23
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1271425-21 22
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1253424-25 18
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1242617-24 14
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1242621-30 14
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1241716-26 13
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1240821-32 12
12. Napredak RušaniNapredak 1232714-26 11
13. Tehničar CabunaTehničar 1212919-33 5
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1212917-38 5

Sljedeće kolo

Sloga (DS) - Standard, Dugo Selo, 23.11.2008. u 14,00
Grabić - Podgorje, Grabić, 23.11.2008. u 14,00
Mladost 1930 (Čađ) - DOŠK, Čađavica, 23.11.2008. u 14,00
Mladost (B) - Graničar Bušetina, Bakić, 23.11.2008. u 14,00
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Standard, Okrugljača, 23.11.2008. u 14,00
Miholjac - St. Brezovica, Gornji Miholjac, 23.11.2008. u 14,00
Mladost (V) - Napredak, Vukosavljevica, 23.11.2008. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.