Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Turnašica - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lulić,Barčan,Marinović, delegat: Darko Herent
Gledatelja.50.Strijelci.Domaći:Hrvoje Kovač(25),Robert Puh(67),Mario Sulimanac(87) Gosti:Danko Šimunić(52)

Napredak - Sveti Đurađ         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Krupa,Grgurić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:/Gosti:Željko Pšihistal(85)

Kladare - Sloga (Z)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Kožul,Košić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Marijan Mikec(32),Zdravko Bujanić(41) Gosti:/

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Podravac (S)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Horvatinović,Adamović, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(35) Gosti:Josip Zajček(44,79)

Mladost (Mi) - Slavonija         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić M.,Babić,Nađ, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja:Strijelci:Domaći:Dario Pohiba(28),Dejan Matota(70),Mario Pohiba(83) Gosti:Igor Dunković(17),Sanjin Gumbarević(70),Mile Štampar(70)

Podgorje - Graničar Bušetina         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Matić,Vinovrški, delegat: Robert Cenger
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Antun Podgornik(15),Hrvoje Javorović(20,88),Vedran Šmer(51),Enio Klaus(78),Filip Resler(90) Gosti:/

Grabić - Mladost (V)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Sertić,Grđan,Hrženjak, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:Anđelko Kožić(56,86) Gosti:Davor Jurić(35) *****Lista strijelaca***** 14 golova:Danko Šimunuć(Mladost-Ćađavica)i Josip Zajček(Podravac), 12 golova:Marijo Balogović(Graničar)i Sanjin Gumbarević(Slavonija), 10 golova:Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 1281326-12 25
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1271427-15 22
3. Napredak RušaniNapredak 1263327-18 21
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1270523-27 21
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1262433-24 20
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1261517-18 19
7. Slavonija SladojevciSlavonija 1253432-26 18
8. Podgorje PodgorjePodgorje 1252534-28 17
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1252529-29 17
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1242621-24 14
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1242624-37 14
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1232731-45 11
13. Grabić GrabićGrabić 1224620-28 10
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 1231819-32 10

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Turnašica, Vukosavljevica, 13.11.2011. u 14,3o
Graničar Bušetina - Grabić, Bušetina, 13.11.2011. u 14,3o
Slavonija - Podgorje, Sladojevci, 13.11.2011. u 14,3o
Podravac (S) - Mladost (Mi), Sopje, 13.11.2011. u 14,3o
Sloga (Z) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Zdenci, 13.11.2011. u 14,3o
Sveti Đurađ - Kladare, Sveti Đurađ, 13.11.2011. u 14,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Napredak, Čađavica, 13.11.2011. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.